۲۷۰ تُن شکر در کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۷۰ تُن شکر تنظیم بازار امروز چهارشنبه با پیگیری مسؤولان این سازمان در استان توزیع شد.

سالار حسین پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هدف از این اقدام کمک به تنظیم بازار کهگیلویه و بویراحمد و تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم استان در ماه مبارک رمضان است.

وی افزود: علاوه بر این نیز توزیع ۳۰۰ تُن برنج با قیمت هر کیسه ۱۰ کیلویی یک میلیون و ۸۵۰ هزار ریال و ۲۶ تُن گوشت قرمز منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۸۰۰ هزار ریال در بازار کهگیلویه و بویراحمد در برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قرار دارد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برخورد جدی و قانونی با اخلالگران بازار این استان خواهد شد.

حسین پور عنوان کرد: نظارت و پایش بازار کهگیلویه و بویراحمد به طور مستمر و منظم از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان انجام می ‌شود.

وی ابراز داشت: تیم ‌های نظارتی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با حضور در بازار این استان شرایط را به طور مداوم رصد می‌ کنند.

حسین پور گفت: طرح ویژه نظارتی نیز در ماه رمضان امسال به طور پایدار و با حضور گشت‌ های مشترک در بازار کهگیلویه و بویراحمد اجرا می‌ شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.