۵۶۸ نفر از اصحاب فرهنگ کهگیلویه و بویراحمد عضو صندوق اعتباری هنر هستند

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون ۵۶۸ نفر از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه این استان در صندوق اعتباری هنر نام نویسی کرده و عضو آن هستند.

محمدعلی پیرسبزی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۱۰۵ نفر از این تعداد اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کهگیلویه و بویراحمد بیمه تکمیلی دارند.

وی افزود: فعالیت رسته ای اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کهگیلویه و بویراحمد که عضو صندوق اعتباری هنر هستند شامل تجسمی، روزنامه نگاری، سینمایی، فعالان قرآنی، موسیقی، نمایشی، خانه تئاتر و نویسندگان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: وزارت ارشاد با ایجاد و راه اندازی صندوق اعتباری هنر فعالیت هایی را برای ارائه انواع خدمات به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور و این استان انجام داد.

پیرسبزی عنوان کرد: پوشش بیمه ای و اعطای تسهیلات از جمله مهمترین خدمات ارائه شده از سوی صندوق اعتباری هنر به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کهگیلویه و بویراحمد است.

وی ابراز داشت: بخش عمده ای از مسائل و مشکلات اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کهگیلویه و بویراحمد با ایجاد و راه اندازی صندوق اعتباری هنر ساماندهی و برطرف شده است.

کهگیلویه و بویراحمد دارای پنج روزنامه، ۱۷ هفته نامه، پنج ۲ هفته نامه، ۲ ماهنامه، ۶ فصلنامه و ۳۴ سایت و پایگاه خبری و اطلاع رسانی  مجوزدار است.

افزون بر ۱۵۰ نفر اعم از مرد و زن به عنوان خبرنگار و اصحاب رسانه در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.