سه فوتبالیست کهگیلویه و بویراحمد در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه فوتبالیست این استان به نام های محمدرشید مظاهری، بابک مرادی و صیاد کوکبی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند.

سید محمدتقی علوی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب از امشب چهارشنبه در سه کشور عربستان سعودی، امارات متحده عربی و هندوستان آغاز می‌ شود.

وی افزود: تیم‌ های استقلال تهران، پرسپولیس تهران، تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان چهار نماینده فوتبال ایران در این دوره از رقابت ها هستند.

مدیرکل ورزش و جواتنان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این سه فوتبالیست استان در این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بازیکن تیم های استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز هستند.

علوی عنوان کرد: محمدرشید مظاهری از شهرستان گچساران در پُست دروازبانی و بابک مرادی از شهرستان بویراحمد در پُست هافپک برای تیم استقلال تهران بازی می کنند و صیاد کوکبی از شهرستان بهمئی نیز بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز است.

وی ابراز داشت: محمدرشید مظاهری سال ۲۰۱۶ همراه با تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت که عنوان بهترین دروازبان را نیز کسب کرد.

علوی گفت:  مظاهری در فصل جدید رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا برای دومین بار در این مسابقات شرکت می کند اما بابک مرادی و صیاد کوکبی برای نخستین بار در این تورنمنت به ترتیب برای تیم های استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز حضور دارند.

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف افزون بر ۵۰ هزار نفر است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.