عوارض شهرداری برای فرهنگیان گچسارانی ۵۰ درصد کاهش می یابد

چکیده:  گچساران- ایرنا- شهردار دوگنبدان گفت: ۵۰ درصد از عوارض ساختمان و ساخت و ساز معلمان و فرهنگیان به شهرداری کاهش می یابد.

مسعود ظفری روز چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش گچساران گفت: از سوی شهردار دوگنبدان به مناسبت گرامیداشت هفته معلم از یک اردیبهشت تا پایان خرداد برای فرهنگیانی که برای تصفیه بدهی عوارض شهری و ساخت و ساز به شهرداری مراجعه کننداعمال می شود.

وی تصریح کرد: هفته معلم، یادآور تعلیم و تربیت و انسان سازی است و گرامیداشت این هفته توجه جدی و همه جانبه به اندیشه، تعهد و معنویت معلمان محسوب می شود.

ظفری افزود: همچنین شهرداری دوگنبدان از ۲۵۰ معلم نمونه این شهرستان تجلیل خواهد کرد.

 فرماندار گچساران با بیان اینکه تلاش معلمان در دوران انتشار بیماری کرونا ستودنی است گفت: تواضع، گذشت، صداقت، اخلاص، فروتنی و عزت نفس از ویژگی های شهید مطهری بوده که نام و یادش را ماندگار کرده است.

علیرضا اتابک تصریح کرد: با توجه به تعطیلی مدارس در این ایام کرونایی شاهد بودیم که چراغ و عشق معلمی خاموش شدنی نیست و معلمان با حضور در شبکه شاد و مناطق محروم نشان دادند که آموزش تعطیل پذیر نیست .

وی ابراز کرد: وظیفه شناسی معلمان در تمام برهه ها ثابت شده و این شهرستان به لحاظ فرهنگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: به مناسبت بزرگداشت هفته معلم از ۲۵۰ معلم نمونه شهرستانی، منطقه ای و استانی براساس شاخص های کیفی تجلیل می شود.

ایوب مقیمی با اشاره به نحوه انتخاب معلمان نمونه در سال های قبل براساس شاخص های کمی، بیان کرد: امسال نحوه ارزیابی معلمان براساس رتبه های کسب شده استانی و کشوری در زمینه های مختلف بوده است.

 وی افزود: بیش از ۲۵ هزار دانش آموز هم اکنون از سوی یکهزارو ۸۰۰ معلم به علم آموزی مشغولند.

مقیمی تصریح کرد: این تعداد دانش آموز در ۲۸۷ واحد آموزشی به علم آموزی مشغول هستند.

تجلیل از ۲۵۰ معلم نمونه از سوی شهرداری و تجلیل از ۴۵ معلوم روستایی از سوی دهیاری ها، تخفیف ۵۰ درصدی عوارض شهرداری به مناسبت روز معلم از مهمترین مصوبات این نشست بود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.