ورزشکار کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های بین المللی دوومیدانی سوم شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- دبیر هیأت دوومیدانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امیر آذریان از این استان در ماده دوی سه هزار متر با مانع رقابت های بین المللی دوومیدانی جام امام رضا (ع) مقام سوم و نشان برنز را کسب کرد.

بهنام طباطبایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دوندگان کرمانشاه و عراق نیز در همین ماده به ترتیب عناوین اول و دوم را تصاحب کردند.

وی افزود: در این ماده همایون همتی از کرمانشاه با زمان هشت دقیقه و ۵۵ ثانیه و هشت صدم ثانیه اول شد و نشان طلا گرفت، محمد محال از عراق با زمان هشت دقیقه و ۵۶ ثانیه و ۷۲ صدم ثانیه عنوان دوم و نشان نقره را کسب کرد و امیر آذریان از کهگیلویه و بویراحمد نیز با زمان ۹ دقیقه و هشت ثانیه و ۸۷ صدم ثانیه به مقام سوم و نشان نقره دست یافت.

دبیر هیأت دوومیدانی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: نخستین دوره رقابت های بین المللی دوومیدانی جام امام رضا (ع) در ۲ بخش مردان و زنان و در رده سنی بزرگسالان به مدت چهار روز به میزبانی شهر مشهد مقدس برگزار شد.

طباطبایی عنوان کرد: دوومیدانی کاران برتر مرد و زن رده سنی بزرگسالان ایران و ۱۰ کشور جهان در این رقابت ها حضور داشته و در مواد مختلف به مصاف یکدیگر رفتند.

وی ابراز داشت: پنج دوومیدانی کار رده سنی بزرگسالان کهگیلویه و بویراحمد شامل سه مرد و ۲ زن در این رقابت ها شرکت کردند.

دبیر هیأت دوومیدانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تیم دوومیدانی مردان استان اعزامی به این رقابت ها شامل صادق خادمی و مصطفی نیکخواه در ماده پرتاب نیزه و امیر آذریان در مواد دوی پنج هزار متر و سه هزار متر با مانع بودند.

طباطبایی اظهار داشت: تیم دوومیدانی زنان کهگیلویه و بویراحمد اعزامی به این رقابت ها نیز شامل سحر ضیایی و زهرا صیادی سی سخت در ماده پرتاب نیزه بوده اند.

وی افزود: زهرا صیادی سی سخت از کهگیلویه و بویراحمد نیز در این رقابت ها در ماده پرتاب نیزه با پرتابی به طول ۳۹ متر و ۳۸ سانتیمتر اول شد و نشان طلا گرفت و سحر ضیایی در همین ماده با پرتابی به طول ۳۹ متر و هشت سانتیمتر عنوان دوم و نشان نقره را تصاحب کرد.

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف افزون بر ۵۰ هزار نفر است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.