رقابت های فوتسال بانوان لیگ یک کشور در دهدشت پایان یافت

چکیده: یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رقابت های فوتسال بانوان رده سنی بزرگسالان لیگ دسته یک باشگاه های کشور در گروه پنج دوشنبه شب با برگزاری ۲ دیدار در شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه به پایان رسید.

آرمان حاتمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۱۵ گل در این ۲ دیدار برگزار شده به ثمر رسید.

وی افزود: در شب پایانی این رقابت ها دیدار تیم های آریا ترکان مراغه و هیأت فوتبال یزد سه بر سه مساوی شد و تیم هیأت فوتبال نطنز اصفهان نیز با نتیجه ۶ بر سه تیم هیأت فوتبال دهدشت را مغلوب کرد.

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: چهار تیم شامل آریا ترکان مراغه، هیأت فوتبال نطنز اصفهان، هیأت فوتبال یزد و هیأت فوتبال دهدشت در این دوره از رقابت ها حضور داشته و به مدت سه روز از ۲۱ تا ۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۰ به مصاف یکدیگر رفتند.

حاتمی عنوان کرد: پس از برگزاری ۶ بازی تیم آریا ترکان مراغه با هفت امتیاز اول شد، تیم هیأت فوتبال نطنز اصفهان با ۶ امتیاز عنوان دوم را کسب کرد، تیم هیأت فوتبال دهدشت با سه امتیاز مقام سوم را به دست آورد و تیم هیأت فوتبال یزد نیز با یک امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت.

وی ابراز داشت: نسیم کیانی، ربابه سادات رضوی، مریم لازم سعیدی، اسما افشین، کلثوم آوخی، الهه مرادی و مریم دهشت قضاوت این رقابت ها را بر عهده داشتند.

حاتمی گفت: طاهره زنده بودی به عنوان ناظر داوری و بهشید صادقی نیز به عنوان نماینده فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران کار نظارت بر این رقابت ها را انجام دادند.

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.