مهلت نام نویسی انتخابات شوراهای روستا در کهگیلویه و بویراحمد تمدید شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهلت نام نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا در این استان تا ساعت ۲۴ امشب از سوی وزارت کشور تمدید شد.

فتاح محمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: زمان نام نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا در کهگیلویه و بویراحمد ساعت ۲۴ شب گذشته به پایان رسید.

وی افزود: دلایل این تمدید شامل استقبال چشمگیر داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا در کهگیلویه و بویراحمد و ایجاد اختلال در شبکه جامع و موفق نشدن تعدادی از داوطلبان برای نام نویسی در زمان قانونی بوده است.

مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: پس از پیگیری‌ های لازم زمان نام نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا در این استان از سوی وزارت کشور تمدید شد.

محمدی عنوان کرد: افرادی که تاکنون در کهگیلویه و بویراحمد موفق به نام نویسی نشده اند می توانند با مراجعه به بخشداری ‌های استان و سامانه ‌های غیرحضوری در انتخابات شوراهای اسلامی روستا نام نویسی کنند.

وی ابراز داشت: تا ساعت ۱۴ عصر امروز دوشنبه چهار هزار و ۵۰۲ داوطلب در کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات شوراهای اسلامی روستا نام نویسی کرده اند که ۹۰ درصد آنان را مردان و ۱۰ درصد را نیز زنان تشکیل می‌ دهند.

محمدی گفت: نام نویسی چهار هزار و ۲۴۴ نفر از این تعداد داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی روستا در کهگیلویه و بویراحمد تاکنون نهایی شده است.

جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ و به ‌طور همزمان چهار انتخاباتِ شامل سیزدهمین دوره ریاست‌ جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان‌ دوره‌ ای مجلس شورای اسلامی و میان ‌دوره‌ ای مجلس خبرگان رهبری در کشور برگزار می شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.