چند خبر کوتاه از گچساران و باشت

چکیده: گچساران -ایرنا-مدیرعامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت:بازی تیم های نفت و گاز این شهرستان و آوالان کامیاران از هفته چهاردهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور مساوی شد.

محمد حبیبی نژاد روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:این بازی که عصر امروز در ورزشگاه کامیاران برگزار شد ۲ تیم پس از ۹۰ دقیقه تلاش به نتیجه بدون گل رضایت دادند.

نفت و گاز گچساران در مسابقات امسال لیگ دسته دوم فوتبال کشور با ۹ باخت،سه پیروزی و ۲ تساوی ۱۱ امتیاز کسب کرده و قعرنشین گروه اول مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور است.

دستگیری سارقان

فرمانده انتظامی گچساران از دستگیری ۲ نفر سارق لوله ها و تاسیسات شرکت نفت به ارزش بیش از ۲ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سید محمد موسوی اظهار داشت:در  پی وقوع  چند فقره سرقت لوله ها و تاسیسات شرکت بهره برداری نفت گچساران موضوع به صورت ویژه در دستور کارماموران  پاسگاه انتظامی عبداللهی  این فرماندهی قرار گرفت .  
 وی افزود:ماموران پاسگاه عبداللهی  ضمن هماهنگی با مرجع  قضایی با انجام تحقیقات پلیسی گسترده و گشت زنی های هدفمند با همکاری حراست شرکت  نفت ، موفق شدند ۲ نفرسارق را شناسایی، دستگیر و یک دستگاه خودروی متعلق به سارقان  (خودروی پژو۴۰۵) را توقیف کنند.                                
سرهنگ موسوی ابراز داشت: سارقان در بازجویی های اولیه به سرقت انتسابی خود اعتراف و چندین  شاخه انواع لوله درابعاد مختلف و چندعدد پمپ از آنان کشف شد.

 فرماندهی انتظامی شهرستان گچساران افزود: پرونده ای دراین زمینه تشکیل ، خودرو به پارکینگ منتقل و سارقان نیز به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی تاکید کرد: متهمان مذکور روانه زندان شدند و همچنین لوله های کشف شده  به حراست شرکت نفت گچساران تحویل داده شد.

راه اندازی بیمارستان معین کرونا در باشت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: بیمارستان شهر باشت با امکانات، تجهیزات، نیرو و دارو راه اندازی شد.
دکتر پرویز یزدانپناه افزود: بیمارستان باشت صبح امروز چهار بیمار کرونایی پذیرش کرده است.

وی ادامه داد: این بیمارستان برای پذیرش بیماران کرونایی دهدشت، چرام و لنده نیز ظرفیت دارد.

شناسایی سارق
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت کنتور آب در این شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی قرار گرفت.

سرهنگ سید محمد موسوی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با انجام گشت‌زنی هدفمند در عملیاتی غافلگیرانه سارق را حین سرقت دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهم در بازجویی های اولیه به ۱۲ فقره سرقت کنتور آب در سطح شهرستان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی گچساران با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شد، از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.