یک هزار و ۳۰۱ خودرو بابت تردد شبانه در گچساران جریمه شدند

چکیده: گچساران- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی گچساران گفت: در اجرای محدودیت های ترافیکی  در فروردین امسال یکهزارو ۳۰۱ دستگاه خودرو در این شهرستان جریمه شدند.

سرهنگ ارسلان خادمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در اجرای طرح محدودیت های ترافیکی این تعداد خودروها جریمه ۲ میلیون ریالی شدند.

وی اظهار داشت: با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا تردد همه وسایط نقلیه اعم از بومی و غیربومی از ساعت۲۲ تا سه بامداد در گچساران و معابر عمومی شهر ممنوع است.

خادمی ابراز کرد:  جریمه تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۲ تا سه بامداد در سطح شهر ۲ میلیون ریال تعیین شده است.

جانشین فرمانده انتظامی گچساران گفت: ۲۹ دستگاه خودروبه دلیل نقض قانون و مخدوش کردن  پلاک‌های در فروردین امسال توقیف شد.

وی بیان کرد: در طرح ممنوعیت و محدودیت تردد خودرویی از ابتدای فرودین امسال تاکنون در این شهرستان، سه هزارو ۲۲۷ خورو به شهرهای مبدا برگشت داده شده است.

خادمی تصریح کرد: در راستای اجرای مصوبات ستاد استانی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا طرح ممنوعیت و محدودیت تردد خودرویی در این شهرستان آغاز و تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

وی تصریح کرد: برای کنترل تردد در ساعت های شبانه روز از دوربین‌های ثبت تخلف  استفاده می شود و خودروهای متخلف جریمه و اعمال قانون خواهند شد.

خادمی ابراز کرد: همچنین از ابتدای فروردین تاکنون  بازرسی از یکهزارو ۱۵۱ واحد صنفی گچساران انجام شد که  ۵۲ واحد صنفی در این شهرستان به علت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی، پلمب شدند.

وی بیان کرد:  این اقدام قانونی پلیس گچساران در راستای اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف  شهرستان با محوریت پیشگیری از ویروس کرونا صورت گرفت.

شهرستان ۱۴۰ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.