منحنی ابتلا به کرونا در کهگیلویه رو به بالا است

چکیده: یاسوج - ایرنا - فرماندار کهگیلویه با اشاره به همکاری نهادهای دولتی و غیردولتی در راستای مقابله با ویروس کرونا گفت: منحنی ابتلا به کرونا در این شهرستان همچنان رو به بالاست و هر روز شاهد افزایش تعداد بیماران بستری هستیم.

دارا کریمی نژاد روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به با اعمال قانون و برخورد به شیوه های بازدارنده برای کنترل ویروس کرونا اظهارداشت: آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا لحظه ای در حال افزایش است.

وی فعالیت پنهانی برخی صنوف و راه اندازی جشن عروسی در برخی نقاط شهرستان را زنگ خطر دانست و بیان کرد: همکاری همه نهادها نقش مهمی در کنترل پیک کرونا دارد.

کریمی نژاد تصریح کرد: گشت های ویژه کرونا ویروس با هدف کمک به کادر سلامت، پیشگیری از شیوع ویروس و حفظ سلامتی مردم در تمام بخش های شهرستان  راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه در  اعمال محدودیت‌ها همه نهادها و دستگاه‌ها در شهرستان پای کارند افزود: نظم، هماهنگی و انسجام گروهی شاخص ستاد مدیریت کرونا در این شهرستان است.

رئیس ستاد مقابله با کرونای کهگیلویه با تاکید بر اینکه مردم باید به این باور برسند که کرونا رفتنی نیست گفت: انتظار می رود مردم ضمن درک عمق خطر، همراهی لازم را با برنامه های مصوب  فعلی ستاد مدیریت کرونای شهرستان ، شورای تامین و  تداوم  محدودیت ها و بسته ماندن بازار  داشته باشند.

تاکنون ۹۳ نفر  بر اثر این بیماری جان خود را در کهگیلویه از دست داده اند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.