۵۵۰ میلیارد ریال به تکمیل جاده گچساران به گناوه اختصاص یافت

چکیده: گچساران - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح بزرگ راهسازی شهر دوگنبدان به بندر گناوه اختصاص یافته است.

پژمان نیک اقبالی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با قدردانی از وزارت نفت برای تحقق این بودجه گفت: اعتبار مذکور برای احداث ۱۶ کیلومتر جاده اصلی شهر دوگنبدان به بندر گناوه اختصاص یافته است.

وی بیان کرد:با این میزان اعتبار کیلومترهای ۳۸ تا ۵۴ جاده دوگنبدان به گناوه ساخته خواهد شد.

مدیرکل راه شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده قرار است  برای اجرای این طرح در چند روز آینده پیمانکار جدید انتخاب و عملیات اجرایی آن نیز به زودی آغاز  شود.

نیک اقبالی عنوان کرد: با تکمیل جاده شهر دوگنبدان به بندر گناوه در استان بوشهر افزون بر رفاه مسافران این مسیر سفر کارکنان صنعت نفت به محل خدمت خود با رفاه بهتر و ریسک سوانح جاده ای کمتری انجام می شود.

وی ابراز داشت:تاکنون ۳۸۰میلیارد ریال سرمایه گذاری برای ساخت جاده ۵۷ کیلومتری دوگنبدان به بندر گناوه هزینه شده است.

وی اظهار کرد: محور گچساران به گناوه یکی از راه های شریانی جنوب کشور است که در دولت دوازدهم با همکاری وزارت نفت،راه و شهرسازی و پیگیری نماینده وقت مردم شهرستان های گچساران و باشت  در مجلس شورای اسلامی در قالب جاده اصلی بهسازی می شود.

نیک اقبالی تاکید کرد: این طرح در قالب هشت قطعه شامل پنج قطعه از جاده دوگنبدان تا روستای بی بی حکیمه و سه قطعه نیز در حوزه گناوه اجرا می شود.
 
وی افزود: این طرح که از محل اعتبارات ملی اجرا می شود، محور گناوه -گچساران به چرام را به محور دهدشت پاتاوه متصل می کند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.