رسانه های کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۴۰۰ به لحاظ کیفی ارتقا می یابند

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه های این استان در سال ۱۴۰۰ به لحاظ کیفی ارتقا می یابند و بر همین اساس نیز برنامه های متنوعی پیش بینی شده است.

محمدعلی پیرسبزی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برخی از این برنامه ها شامل برگزاری دوره های آموزشی، اجرای جشنواره ها و برپایی نمایشگاه های استانی و منطقه ای با لحاظ کردن شرایط کرونایی است.

وی افزود: رویکرد مسؤولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نسبت به رسانه های این استان مبتنی بر سیاست های وزارت ارشاد و شامل هدایت، حمایت و نظارت است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت و نقش چشمگیر رسانه ها، بیان کرد: امروزه که دشمنان برای نااُمید کردن ملت ایران از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند وظیفه رسانه ها در زمینه امیدآفرینی در جامعه مهم و تعیین کننده است.

پیرسبزی عنوان کرد: حفظ وحدت و همدلی بین مردم و هدایت جامعه به سوی تعالی و پیشرفت نیز جزو وظایف اصحاب رسانه است.

وی ابراز داشت: اصحاب رسانه کهگیلویه و بویراحمد از اوایل شیوع بیماری کرونا تاکنون در زمینه آگاهی بخشی و روشنگری مردم این استان پیشتاز بوده اند.

کهگیلویه و بویراحمد دارای پنج روزنامه، ۱۷ هفته نامه، پنج ۲ هفته نامه، ۲ ماهنامه، ۶ فصلنامه و ۳۴ سایت و پایگاه خبری و اطلاع رسانی  مجوزدار است.

افزون بر ۱۵۰ نفر اعم از مرد و زن به عنوان خبرنگار و اصحاب رسانه در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.