۱۲۶۰ میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته یک هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان پرداخت شد.

قباد مبشری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سه هزار و ۴۷۵ طرح اشتغالزایی با این میزان تسهیلات برای همین تعداد مددجوی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته اجرا شد.

وی افزود: طرح های اشتغالزایی اجرا شده برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته در زمینه ‌های کشاورزی، دامپروری و خدمات بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ایجاد اشتغال از طریق مراکز کاریابی برای مددجویان زیر پوشش یکی از برنامه‌ های مهم کمیته امداد این استان است.

مبشری عنوان کرد: سال گذشته ۴۰۵ نفر از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد از طریق مراکز کاریابی مشغول به کار شدند.

وی ابراز داشت: هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال نیز برای اشتغال این تعداد مددجوی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته هزینه شد.

مبشری گفت: سال گذشته یک هزار و ۸۵۰ نفر از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد از دوره ‌های آموزشی فنی و حرفه‌ ای و مهارتی بهره مند شدند و در این زمینه نیز چهار میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال هزینه شد.

افزون بر ۴۵ هزار خانوار با جمعیتی بیش از ۱۱۴ هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.