دختر ۱۲ ساله مصدوم در ارتفاعات لوداب بویراحمد نجات یافت

چکیده: یاسوج - ایرنا - سرپرست مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از نجات یک دختر مصدوم ۱۲ ساله در ارتفاعات لوداب در شهرستان بویراحمد خبر داد.

جهانبخش وحدت نژاد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امروز ساعت ۳ عصر طی تماس مردمی با اورژانس ۱۱۵ یاسوج مبنی بر کمک به دختر ۱۲ ساله ای که به دلیل سقوط از ارتفاع در کوه های لوداب دچار آسیب و صدمات شدید شده بود.

وی افزود: بلافاصله پایگاه اورژانس ۱۱۵ لوداب به محل حادثه اعزام شد.

سرپرست مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با توجه به صعب العبور بودن مسیر، تکنسین های اورژانس ۱۱۵ پس از یک ساعت پیمایش طاقت فرسا در کوه بر بالین فرد مصدوم رسیدند.

وحدت نژاد ادامه داد: بعد از انجام حمایت های درمانی اولیه و کنترل خونریزی، مصدوم را به سمت آمبولانس حرکت دادند.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط نامساعد مصدوم  و امر مدیریت زمان جهت نجات جان بانو ۱۲ ساله توسط تکنسین های اورژانس لوداب درخواست بالگرد داده شد.

سرپرست مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: بلافاصله بالگرد اورژانس به سمت محل حادثه به پرواز درآمد و در بین مسیر مصدوم تحویل بالگرد داده شد.

وحدت نژاد گفت: در نهایت مصدوم توسط بالگرد اورژانس به مرکز درمانی در شهر یاسوج انتقال داده شد.

بخش لوداب به مرکزیت شهر گراب و با جمعیتی افزون بر ۱۳ هزار نفر در فاصله حدود ۵۰ کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد واقع شده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.