قهر با صندوق های رای مشکلی را حل نمی کند

چکیده: گچساران -ایرنا - فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: قهر با صندوق های رای مشکلی را حل نمی کند و نیاز است تا همه برای تعیین سرنوشت آینده کشور در انتخابات بیست و هشتم خرداد امسال مشارکت داشته باشند.

محمد ناصح فرد روز یکشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با اشاره به نقش احزاب در داغ شدن تنور انتخابات افزود: معرفی نامزدهایی که در بین مردم محبوبیت دارند از سوی احزاب می تواند منجر به افزایش میزان مشارکت شهروندان شود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری را با توجه به شرایط کنونی کشور بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: حضور داوطلبان در همه طیف های سیاسی منجر به افزایش اعتماد مردم و ایجاد رغبت برای مشارکت حداکثری هموطنان خواهد شد.

ناصح فرد اظهار داشت:انتخابات پس از حضور پرشور هموطنان نیازمند انتخاب افرادی شایسته و کارآمد است.

وی با اشاره به در پیش بودن سه انتخابات ریاست جمهوری،میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی در گچساران تاکید کرد:مشارکت حداکثری و آگاهانه در هر سه انتخابات زمینه ساز توسعه و بهبود وضعیت زندگی شهروندان خواهد بود.

وی تصریح کرد:حضور آگاهانه و فارغ از نگاه های قومیتی اصل مهم در گزینش افراد شایسته و اصلح در انتخابات میان دوره ای و شوراهای اسلامی خرداد امسال در این شهرستان است.

فعال سیاسی اصلاح طلب انتخاب براساس معیارهای قومیتی و جناحی را  از آسیب های انتخابات میان دوره ای مجلس، شوراهای اسلامی شهر و روستا دانست و از شهروندان خواست به افراد براساس تخصص و تجارب مدیریتی رای دهند.

وی با اشاره به تجربیات تلخ مردم این حوزه انتخابیه در انتخابات ادوار گذشته از داوطلبان خواست به جای حاشیه سازی با ارائه برنامه مدون به دنبال جلب اعتماد مردم باشند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد:هر منطقه پیش از همبستگی قومی نیازمند نگاه های تخصصی و کارآمد برای انتخاب های شایسته است.

ناصح فرد با یادآوری نام نویسی افراد با تجربه در انتخابات شورای اسلامی شهر دوگنبدان و انتخابات میان دوره ای مجلس در گچساران ابراز داشت: بستر انتخاب برای افراد با سلیقه های مختلف و مطالبات گوناگون فراهم است.

تاکنون ۲۱ داوطلب ازطیف های سیاسی اصولگرا و اصلاح طلب داوطلب شرکت در انتخابات میان دوره ای حوزه انتخابیه گچساران و باشت شده اند.

۹۰ نفر هم داوطلب شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر دوگنبدان شده اند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.