فرماندار باشت: تجمعات انتخاباتی رصد و با متخلفان برخورد می شود

چکیده: گچساران - ایرنا - فرماندار باشت گفت:با توجه به انتشار ویروس کرونا تجمعات انتخاباتی در این شهرستان از سوی مسئولان رصد و با متخلفان براساس قانون برخورد می شود.

سید مسعود حسینی روز جمعه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه برپایی نشست های تبلیغاتی با توجه به انتشار ویروس کرونا بی توجهی به سلامت شهروندان است اظهار داشت: تخلفات تبلیغاتی حتی پس از احراز صلاحیت داوطلبان می تواند مانع حضور افراد در رقابت های انتخاباتی شود.

وی ابراز داشت: دستگاه قضایی و مسئولان متولی با حساسیت ویژه ای در حال رصد تخلفات انتخاباتی هستند و با خاطیان برخورد می شود.

حسینی تاکید کرد: رفتار مسئولانه هیات های اجرایی و نظارتی به گونه ای کاملا بی طرفانه می تواند نقش مهمی در جلب اعتماد شهروندان برای برگزاری انتخابات سالم داشته باشد.

وی تصریح کرد: ۴۴ داوطلب برای شرکت در انتخابات شورای شهرهای باشت و بوستان نام نویسی کرده اند که از این تعداد ۲۹ نفر برای شورای اسلامی شهر باشت و ۱۵ داوطلب در شورای اسلامی شهر بوستان نام نویسی کرده اند.

فرماندار باشت تصریح کرد:پاسخ استعلام های داوطلبان شورای اسلامی شهرهای این شهرستان از دستگاه های چهارگانه دریافت شده و پس از بررسی افرادی که مستندی علیه آنان نباشد تایید و این تاییدی برای ادامه فرایند رسیدگی به هیات نظارت ارسال خواهد شد.

حسینی از شهروندان خواست تا برای توسعه و پیشرفت منطقه نگاهی به دور از حساسیت  های قبیله به انتخابات شوراهای اسلامی و میان دوره ای  داشته باشند تا شاهد تنش در منطقه نباشیم.

وی تاکید کرد: با توجه به وضعیت ویروس کرونا تعداد شعب اخذ رای در این شهرستان تاسقف ۱۰درصد  افزایش خواهد یافت.

فرماندار باشت با اشاره به تجربیات هیات اجرایی باشت ابرازامیدواری کرد: سه انتخابات همزمان در کمال آرامش و سلامت برگزار شود.

انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی،شوراهای اسلامی شهر وروستا و ریاست جمهوری به صورت همزمان در روز بیست و هشتم خرداد امسال در شهرستان باشت برگزار می شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.