سیاست رؤسای جمهور آمریکا نسبت به ایران تغییر نمی کند

چکیده: یاسوج- ایرنا- استاد حوزه و دانشگاه با تبریک ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی، گفت: سیاست رؤسای جمهور آمریکا از هر ۲ حزب دموکرات و جمهوری خواه نسبت به کشور و ملت ایران تغییر نمی کند و در چهار دهه اخیر نیز لحظه ای از دشمنی، توطئه و تهدید دست برنداشته اند.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدقاسم پاک نژاد روز چهارشنبه در آیین گرامیداشت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی در جمع نمازگزاران مسجد صاحب الزمان (عج) شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: ۲ رویکرد اصلی و مهم رؤسای جمهور آمریکا از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شامل حمایت از رژیم صهیونیستی و مقابله با ایران است.

وی افزود: خواب و خیال واهی است که عده ای گمان می کنند «جو بایدن» رییس جمهور جدید آمریکا با ایران اسلامی مقابله نمی کند.

استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: بسیاری از کشورهای اسلامی از جمله عراق، سوریه، یمن و لبنان با شرارت های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار ناامن هستند در حالی که ایران به برکت نظام و انقلاب دارای امنیت کامل است.

حجت الاسلام و المسلمین پاک نژاد عنوان کرد: امام خمینی (ره) با نیت الهی، به پشتوانه خداوند متعال و همراهی ملت ایران قیام کرد و موجب سرنگونی نظام ۲ هزار و ۵۰۰ ساله شاهنشاهی شد.

وی ابراز داشت: قیام امام خمینی (ره) علیه رژیم پهلوی برگرفته از قیام خونین امام حسین (ع) بوده و انقلاب اسلامی ایران نیز گامی مهم برای ظهور امام زمان (عج) است.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: پرچم انقلاب اسلامی ایران سرانجام به دست صاحب اصلی آن حضرت مهدی (عج) خواهد رسید.

حجت الاسلام و المسلمین پاک نژاد اظهار داشت: ملت ایران در ۱۲ فروردین سال ۱۳۵۸ با رأی قاطع ۹۸.۲ درصدی خود جواب آری به جمهوری اسلامی دادند.

وی افزود: چنین اقدامی به دنیا نشان داد و ثابت کرد که گرچه آمریکا ابرقدرت است اما در مقابل اراده ملت ایران تسلیم خواهد بود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.