۹ داوطلب انتخابات مجلس در حوزه گچساران و باشت نام‌ نویسی کردند

چکیده: گچساران- ایرنا- فرماندار گچساران گفت:۹ نامزد انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه «گچساران و باشت» تاکنون نام نویسی کرده اند.

علیرضا اتابک روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ثبت نام داوطلبان انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه‌ انتخابیه «گچساران و باشت» از هشت فروردین آغاز شد و تا ۱۴ فروردین ادامه دارد.

وی اظهار داشت: هفت نفر با حضور در فرمانداری گچساران و ۲داوطلب با استفاده از نرم افزار برای حضور در انتخابات اعلام آمادگی کردند.

اتابک ادامه داد: افرادی که روش غیرحضوری را برای ثبت نام انتخاب می کنند برای تکمیل فرایند نام نویسی باید به فرمانداری مراجعه کرده و از ثبت نام خود اطمینان حاصل کنند.

وی ابراز کرد: داوطلبان نمایندگی مجلس که در حوزه انتخابیه گچساران و باشت نام نویسی کردند هشت نفر بومی و بین ۳۵ تا ۶۶ سال سن دارند.

اتابک تاکید کرد: در حوزه انتخابیه شهرستان های گچساران و باشت، گچساران به عنوان حوزه اصلی محسوب می شود و در صورت انتخاب روش حضوری برای نام نویسی، داوطلبان می بایست به فرمانداری گچساران مراجعه کنند.

وی بیان کرد: روش ثبت نام در این دوره از انتخابات به سه شیوه اپلیکیشن موبایلی، نسخه رایانه و مراجعه حضوری به حوزه انتخابیه و  ستاد انتخابات وزارت کشور خواهد بود.

نام نویسی از داوطلبان از ساعت هشت بامداد  هشتم فروردین ماه به مدت یک هفته تا شنبه چهاردهم فروردین ماه انجام می شود.

۲۸ خرداد امسال در شهرستان های گچساران و باشت شاهد برگزاری سه انتخابات شامل انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم، انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی و انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری خواهیم بود.

منتخب مردم شهرستان های گچساران و باشت در انتخابات مجلس یازدهم اعتبارنامه اش در مجلس شورای اسلامی رد شده بود.

در انتخابات هشتم اسفند پارسال غلامرضا تاجگردون با کسب ۳۸هزار و ۴۲۲ رای از مجموع ۷۶ هزار و ۵۲۸ رای صحیح ماخوذه به عنوان منتخب مردم به مجلس یازدهم راه پیدا کرده بود.

نام نویسی از داوطلبان انتخابات اولین میاندوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای حوزه‌های انتخابیه «تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس»، «تفرش، آشتیان و فراهان»، «بهار و کبودرآهنگ»، «گچساران و باشت»، «آستانه اشرفیه» و «میانه» برگزار می شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.