نماز جمعه یاسوج امروز برگزار نمی ‌شود

چکیده: یاسوج- ایرنا- رییس ستاد نماز جمعه یاسوج گفت: آیین سیاسی، عبادی نماز جمعه این شهر امروز ۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ برگزار نمی شود.

حجت الاسلام سید جواد خاضع روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: چنین تصمیمی از سوی اعضای ستاد استانی مقابله با کرونا و با توجه به گسترش روزافزون این بیماری و به ویژه کرونای جهش یافته (انگلیسی) گرفته شده است.

وی افزود: سلامت و جان قشرهای مختلف مردم برای مسؤولان ستاد نماز جمعه یاسوج از اهمیت خاصی برخوردار است.

رییس ستاد نماز جمعه یاسوج بیان کرد: بر همین اساس مقرر شد به منظور حفظ سلامت و جان مردم آیین سیاسی، عبادی نماز جمعه این هفته یاسوج برگزار نشود.

حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: آیین سیاسی، عبادی نماز جمعه هفته گذشته (۲۹ اسفندماه ۱۳۹۹) شهر یاسوج نیز به همین دلیل برگزار نشد.

وی ابراز داشت: درخواست می شود که قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به ریشه کنی بیماری کرونا توصیه ‌های بهداشتی را به طور کامل و بیش از پیش رعایت کنند.

حجت الاسلام خاضع گفت: امید است در سال جدید بیماری کرونا از کهگیلویه و بویراحمد و دیگر نقاط کشور و جهان رخت بربسته و آیین های مذهبی از جمله نماز جمعه و جماعات، مجالس دعا و مناسک دسته جمعی نیز همچون گذشته به طور گسترده و پرشور در تمامی مناطق ایران اسلامی از جمله این استان برگزار شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.