هفته جوان فرصتی برای مشارکت بیشتر جوانان در امور است

چکیده: یاسوج- ایرنا- رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استفاده از ظرفیت جوانان نیاز امروز جوامع است و این هفته فرصتی مناسب برای مشارکت جوانان در امور و استفاده از نظرات آن هاست.

شجاعت پیروزه روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی‌اکبر (ع) و هفته جوان، برنامه فرهنگی متنوعی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

وی افزود: این برنامه ها به مدت یک هفته از پنجم فروردین ماه در سراسر استان برگزار و تمامی آن ها با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهند شد.

پیروزه بیان کرد: پاکسازی طبیعت، کرسی های آزاد اندیشی، برگزاری همایش های پیاده روی و تجلیل از سمن ها، دیدار جوانان نخبه با نماینده ولی فقیه استان، سخنرانی مدیرکل ورزش پیش از خطبه های نماز و غباروبی گلزار شهدا و دیدار و تجلیل از خانواده شهدا از جمله این برنامه ها است.

رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: جوانان در هر جامعه ای نقش و جایگاه ویژه ای دارند و باید بیشترین تلاش ها و اقدامات برای رفع مشکلات آنان انجام شود.

وی ادامه داد: جوانی به عنوان گوهری ارزشمند در طول عمر آدمی همواره در آموزه های دینی و اسلامی و سیره پیامبر گرامی اسلام(ص) و ائمه اطهار (علیهم السلام) مورد تاکید بوده است بطوری که همواره یکی از گروه های هدف در زمینه مشورت و تصمیم گیری شان جوانان بوده اند.

پیروزه تاکید کرد: بدون شک جوانی دوره شکوفایی خلاقیت‌ها، بروز توانمندی‌ها و فرصتی گران بهاست که چنانچه در مسیر درست هدایت شود ثروت بی بدیلی را در جامعه خلق و سعادت جامعه بشری و خود را رقم می زند.

روز شمار برنامه های هفته جوان پنجشنبه ۵ فروردین جوان مومن افتخار آفرین دانا و پر انگیزه، جمعه  ۶ فروردین جوان سلامت و سبک زندگی و شنبه ۷ فرودین جوان خود باوری معتقد به اصل ((ما می توانیم)) است.

همچنین یکشنبه ۸ فروردین جوان جهاد علمی پیشرفت اقتصادی، دوشنبه ۹ فروردین جوان انتظار و تمدن نوین اسلامی، سه شنبه ۱۰ فروردین جوان عدالت و مبارزه با فساد و چهار شنبه ۱۱ فروردین جوان انقلابی  استکبار ستیزی و عزم ملی است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.