بیش از ۳ هزار نفر در کهگیلویه و بویراحمد منتظر دریافت وام ازدواج هستند

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه هزار و ۲۲۴ نفر در این استان در قالب یک هزار و ۶۱۲ زوج جوان در صف انتظار برای دریافت وام ازدواج هستند.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، سید محمدتقی علوی روز چهارشنبه در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: ۶ هزار و ۹۱۴ نفر در این استان در قالب سه هزار و ۴۵۷ زوج جوان از ابتدای امسال تاکنون وام ازدواج دریافت کرده اند.

وی افزود: امید است که در سال ۱۴۰۰ با همت و تلاش بانک های عامل کهگیلویه و بویراحمد وام ازدواج به یک هزار و ۶۱۲ زوج جوان استان پرداخت شود.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برنامه های هفته جوان از پنج تا ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ و با رعایت کامل نکات بهداشتی به منظور دستیابی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب و هویت بخشی به جوانان این استان برگزار می شود.

علوی عنوان کرد: ابتدای امسال تاکنون ۲۰ نشست استانی و شهرستانی ستاد ساماندهی امور جوانان در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شده است.

وی ابراز داشت: این تعداد نشست ستاد ساماندهی امور جوانان کهگیلویه و بویراحمد دارای ۱۹ مصوبه استانی و ۶۷ مصوبه شهرستانی بوده است.

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف افزون بر ۵۰ هزار نفر است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.