جدیدترین خبرها

تعزیرات گچساران متخلفان را ۱۲۷ میلیارد ریال جریمه کرد

گچساران- ایرنا- رئیس اداره تعزیرات حکومتی گچساران گفت: ۲ هزارو ۷۳ پرونده امسال با ۱۲۷ میلیارد و ۲۹۲میلیون ریال جریمه در این اداره مختومه شد.

اشتراک گذاری
27 اسفند 1399
کد مطلب : 423661

علی گشتاسبی روز چهار شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد پرونده در زمینه کالا و خدمات، بهداشت و درمان و قاچاق کالا و ارز بوده است.

و ی ابراز کرد: ۳۵۳ فقره پرونده قاچاق کالا از سوی فرماندهی انتظامی به تعزیرات حکومتی این شهرستان ارجاع شد که پس از تعیین ۹۳ میلیارد ریال جریمه نقدی مختومه شد.

گشتاسبی عنوان کرد: بخش اعظم کالاهای قاچاق کشف‌شده در این شهرستان را مواد سوختی، آشامیدنی، لوازم‌خانگی، پوشاک و مواد غذایی تشکیل می‌دهد.

وی اظهار داشت: حمایت از کالای ایرانی مستلزم مبارزه با پدیده قاچاق کالا و ترویج فرهنگ صحیح و اصولی کالای ایرانی است.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی گچساران گفت: در این مدت بیش از یک هزار و ۳۷۵پرونده مربوط به بازاریان متخلف گچساران از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان به تعزیرات حکومتی ارسال

و پس از تعیین جریمه نقدی بر اساس نوع و میزان تخلف صنفی مختومه شدند.

وی گفت: همچنین اصناف و بازاریان متخلف این شهرستان ۳۳ میلیون ریال جریمه نقدی شدند.

گشتاسبی بیشترین تخلف‌های صنفی در گچساران را شامل گران‌فروشی و درج نکردن قیمت و بیشترین متخلفان این شهرستان را نیز فروشندگان کالاهای اساسی و توزیعی اعلام کرد.

وی افزود: همچنین ۳۴۵ پرونده مربوط بهداشت و درمان وارد تعزیرات حکومتی این شهرستان شد که پس از تعیین ۸۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی مختومه شد.

گچساران چهار هزار و ۷۰۰ واحد صنفی در قالب ۲۸ اتحادیه صنفی دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.