تعزیرات گچساران متخلفان را ۱۲۷ میلیارد ریال جریمه کرد

چکیده: گچساران- ایرنا- رئیس اداره تعزیرات حکومتی گچساران گفت: ۲ هزارو ۷۳ پرونده امسال با ۱۲۷ میلیارد و ۲۹۲میلیون ریال جریمه در این اداره مختومه شد.

علی گشتاسبی روز چهار شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد پرونده در زمینه کالا و خدمات، بهداشت و درمان و قاچاق کالا و ارز بوده است.

و ی ابراز کرد: ۳۵۳ فقره پرونده قاچاق کالا از سوی فرماندهی انتظامی به تعزیرات حکومتی این شهرستان ارجاع شد که پس از تعیین ۹۳ میلیارد ریال جریمه نقدی مختومه شد.

گشتاسبی عنوان کرد: بخش اعظم کالاهای قاچاق کشف‌شده در این شهرستان را مواد سوختی، آشامیدنی، لوازم‌خانگی، پوشاک و مواد غذایی تشکیل می‌دهد.

وی اظهار داشت: حمایت از کالای ایرانی مستلزم مبارزه با پدیده قاچاق کالا و ترویج فرهنگ صحیح و اصولی کالای ایرانی است.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی گچساران گفت: در این مدت بیش از یک هزار و ۳۷۵پرونده مربوط به بازاریان متخلف گچساران از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان به تعزیرات حکومتی ارسال

و پس از تعیین جریمه نقدی بر اساس نوع و میزان تخلف صنفی مختومه شدند.

وی گفت: همچنین اصناف و بازاریان متخلف این شهرستان ۳۳ میلیون ریال جریمه نقدی شدند.

گشتاسبی بیشترین تخلف‌های صنفی در گچساران را شامل گران‌فروشی و درج نکردن قیمت و بیشترین متخلفان این شهرستان را نیز فروشندگان کالاهای اساسی و توزیعی اعلام کرد.

وی افزود: همچنین ۳۴۵ پرونده مربوط بهداشت و درمان وارد تعزیرات حکومتی این شهرستان شد که پس از تعیین ۸۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی مختومه شد.

گچساران چهار هزار و ۷۰۰ واحد صنفی در قالب ۲۸ اتحادیه صنفی دارد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.