۱۶۴ داوطلب برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر ثبت نام کردند

چکیده: یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: پس از گذشت ۴ روز از زمان قانونی ثبت نام ؛۱۶۴ داوطلب برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر این استان نامنویسی کردند که بیشترین تعداد مربوط به شهرستان بویراحمد با۴۴ نفر است.

احد جمالی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر از ساعت ۸ صبح روز ۲۰ اسفند ماه شروع شده است.

وی افزود: ثبت نام از داوطلبان تا ساعت ۱۸ روز ۲۶ اسفند در استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه دارد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هیات های اجرایی برخی از شهرستان های استان تشکیل و مستقر شده اند.

وی ابراز داشت:در تعداد بیشتری از شهرستان های استان بحث و رایزنی درباره هیات های اجرایی میان فرمانداران و هیات نظارت مجلس و شورای نگهبان ادامه دارد که امیدواریم به سرانجام برسد.

جمالی عنوان کرد: در این ایام باید رعایت پروتکل های بهداشتی مد نظر داوطلبان شوراهای شهر قرار گیرد  و از تجمعات پرهیز کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: شهرستان گچساران از لحاظ بیماری کرونا قرمز اعلام شده که سهم بیشتر این مهم به دلیل برگزاری جلسات و نشست های انتخاباتی بوده است.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره رئیس جمهوری، دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.