۲۰ نفر برای انتخابات شورای اسلامی شهر دوگنبدان نام نویسی کردند

چکیده: گچساران- ایرنا- دبیر ستاد انتخابات گچساران گفت: ۲۰ نفر در فرآیند ثبت نام ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی این شهر تاکنون نام‌نویسی کردند.

مرتضی سجاد پور روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: داوطلبان، ثبت نام در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر را به صورت غیرحضوری انجام دهند و نام‌نویسی را به روز های آخر موکول نکنند.

وی بیان کرد: پس از گذشت سه روز از زمان نام نویسی، ۲۰  نفر بصورت حضوری و غیرحضوری در فرآیند ثبت نام ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر این شهرستان ثبت نام کردند.

سجاد پور تصریح کرد: از این تعداد داوطلبان نام نویسی شده ۱۹ نفر مرد می باشد.

وی  اظهار داشت: طبق اطلاعیه ستاد انتخابات کشور، نام نویسی از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره‌ی شوراهای اسلامی شهر از ۲۰اسفند آغاز و تا روز سه شنبه ۲۶ اسفندماه ادامه دارد.

سجاد پور تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونایی از داوطلبان انتظار می رود از طریق اپلیکیشن موبایلی که در پورتال وزارت کشور بارگذاری شده فرایند ثبت نام را انجام و پس از دریافت کد رهگیری برای نهایی کردن ثبت نام به فرمانداری مراجعه کنند.

سجاد پور ادامه داد:  تعداد زیادی از داوطلبان فرآیند ثبت نام خود را به روزهای پایانی مهلت قانونی ثبت نام موکول می‌کنند و این امر منجر به ازدحام جمعیت در دفاتر پیش خوان دولت و ستاد انتخاباتی فرمانداری می شود که در شرایط بیماری کرونا  احتمال ابتلا به بیماری را نیز افزایش می‌دهد.

وی ادامه داد: داوطلبان از طریق نسخه موبایلی به نشانی http://entekhabat.moi.ir و یا نسخه کامپیوتری می‌توانند فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند تا پس از پایان مراحل پیامک تایید نهایی ثبت نام را سامانه جامع انتخابات دریافت کنند.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره رئیس جمهوری، دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.