۱۱۴۰ میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک هزار و ۱۴۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال از ابتدای امسال تاکنون به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان پرداخت شده است.

قباد مبشری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سه هزار و ۴۰۰ طرح اشتغالزایی با این میزان تسهیلات از ابتدای امسال تاکنون برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد اجرا شده است.

وی افزود: طرح ‌های اشتغالزایی اجرا شده برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در این مدت در زمینه ‌های دامپروری، کشاورزی و خدمات بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بخش عمده اشتغال ایجاد شده از سوی کمیته امداد این استان برای مددجویان زیر پوشش بوده و در مواردی نیز به افراد غیر زیر پوشش تسهیلات اشتغال پرداخت می ‌شود.

مبشری عنوان کرد: ۳۰۸ نفر از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای امسال تاکنون از طریق مراکز کاریابی جذب بازار کار شده ‌اند.

وی ابراز داشت: کارفرمایان در ازای ایجاد شغل برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد از طریق مراکز کاریابی از بسته‌ های تشویقی این نهاد شامل اعطای تسهیلات قرض‌ الحسنه و پرداخت حق بیمه مددجویان بهره‌ مند می شوند.

مبشری گفت: یک هزار و ۸۰۰ نفر از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای امسال تاکنون از دوره ‌های آموزش فنی و حرفه ‌ای و مهارتی بهره ‌مند شده ‌اند.

افزون بر ۴۵ هزار خانوار با جمعیتی بیش از ۱۱۴ هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.