مددجویان کهگیلویه و بویراحمد ۵۶۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: مددجویان زیر پوشش و نیازمندان این استان از ابتدای امسال تاکنون ۵۶۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی و خودکفایی دریافت کرده اند.

قباد مبشری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این میزان تسهیلات به هشت هزار و ۳۹۸ نفر از مددجویان زیر پوشش و نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شده است.

وی افزود: بخشی از این تسهیلات از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد و بخش دیگر نیز از محل اعتبارات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد استان تأمین شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تاکنون ۱۰۲ هزار و ۱۸۷ پرونده از سوی نیکوکاران و قشرهای مختلف مردم این استان با مبلغ سپرده‌ گذاری ۳۵۰ میلیارد و ۹۱۰ میلیون ریال در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان افتتاح‌ شده است.

مبشری عنوان کرد: دعوت می شود که نیکوکاران و قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد با سپرده‌ گذاری در صندوق قرض‌ الحسنه امداد ولایت این استان بیش از پیش یاریگر کمیته امداد امام خمینی (ره) استان برای اعطای تسهیلات و کمک‌ های قرض ‌الحسنه به مددجویان زیر پوشش و نیازمندان باشند.

افزون بر ۴۵ هزار خانوار با جمعیتی بیش از ۱۱۴ هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.