انتخابات سهام عدالت در کهگیلویه و بویراحمد به زمان دیگری موکول شد

چکیده: یاسوج - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتخابات شرکت های سهام عدالت همزمان با سراسر کشور در این استان نیز لغو شد.

بنا بر مصوبه شورای عالی بورس و اوراق بهادار کشور چون بیشتر استان های کشور حدنصاب لازم برای برگزاری این انتخابات اقتصادی را کسب نکرده بودند این همه پرسی اقتصادی به زمانی دیگر موکول شد.

غضنفر آرام روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این همه پرسی در سال ۱۴۰۰ برگزار می شود اما زمان دقیق آن مشخص نیست.

پیش از این قرار بود انتخابات شرکت‌های مجامع و شرکت‌های استانی سهام عدالت در تاریخ ۲۱ اسفندماه برگزار شود که این تاریخ به ۲۳ اسفند ماه تغییر کرد.

وی عنوان کرد:حد نصاب برای برگزاری این انتخابات در کشور مشارکت حداقل ۵۰ درصد دارندگان سهام عدالت به روش غیرمستقیم است که کد سجام گرفته اند.

آرام با اشاره به اینکه در کهگیلویه و بویراحمد ۲۹۸هزار نفر معادل ۵۴ درصد از دارندگان سهام عدالت که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند می توانند در این انتخابات شرکت کنند عنوان کرد: استان حد نصاب لازم برای برگزاری این انتخابات را داشته است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت:بیش از ۶۰ نفر برای شرکت در انتخابات مجمع هیات مدیره سهام عدالت در استان نام نویسی کرده اند.

آرام با یادآوری اینکه بیش از ۸۰ درصد از جمعیت کهگیلویه و بویراحمد دارای سهام عدالت هستند تاکید کرد: ۵۵۱ هزار و ۵۲۳ نفر در استان سهام عدالت دریافت کرده اند و امسال سهام عدالت مردم به ۲ روش مستقیم و غیر مستقیم آزادسازی شد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.