نقش قوانین مالیاتی در رونق تولید پررنگ است

چکیده: گچساران - ایرنا -مدیرعامل کارخانه روغن کشی گچساران به معافیت ۱۰ساله مالیاتی این طرح احداثی در منطقه کم برخوردار اشاره کرد و گفت:اعمال بخشودگی های مالیاتی  تا زمان به ثمر رسیدن طرح های اجرایی  و کسب درآمد راهگشای رونق تولید و ایجاد اشتغال است.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، شهرام هندیجانی روز دوشنبه در دیدار با مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: تعامل اداره کل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد با بخش تولید سازنده و حمایتی  برای بالفعل سازی ظرفیت های رونق تولید است.

وی ظرفیت اسمی کارخانه روغن کشی گچساران در قالب دو واحد را حدود ۲۰۰ تن اعلام کرد و اضافه کرد: در این کارخانه ۱۲۰ نفر مشغول به کار هستند.

کارخانه روغن نباتی گچساران سال۱۳۹۷ در  زمینی به مساحت۱۰ هکتار به بهره‌برداری رسید.

مدیر عامل کارخانه روغن خوراکی گچساران تاکید کرد: انواع روغن در اندازه های مختلف در کارخانه روغن کشی این شهرستان تولید و روانه بازار مصرف می شود.

وی بیان کرد:کارخانه روغن کشی گچساران همچنین بطری مصرفی خود را تولید می کند.

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست به عادلانه بودن نظام مالیاتی درجهت حمایت از تولید اشاره کرد و گفت:هم در فرایند سرمایه گذاری و هم درعرصه تولید، وصول مالیات متناسب با شرایط اقتصادی و درآمد تولید انجام می شود .

محمد علی غفاری فعالان اقتصادی و اقتصاد پویای بخش خصوصی  را بازوی توانمند دولت درجهت توسعه اقتصادی دانست و تصریح کرد: حمایت از بخش تولید مقوله راهبردی برای دولت است.

وی بیان کرد: اداره کل امور مالیاتی برای تحقق اهداف رونق تولید و اشتغال رویکرد تعاملی و قانون مداری را با اشخاص حقیقی و حقوقی دارد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.