یکهزارو ۷۷۲ خودرو بابت تردد شبانه در گچساران جریمه شدند

چکیده: گچساران- ایرنا- فرمانده نیرو انتظامی گچساران گفت: در اجرای محدودیت های ترافیکی دریک هفته گذشته یکهزارو ۷۷۲ خودرو در این شهرستان جریمه شدند.

سرهنگ سید محمد موسوی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در اجرای طرح محدودیت های ترافیکی این تعداد خودروها جریمه ۲ میلیون ریالی شدند.

وی بیان کرد: با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا تردد همه وسایط نقلیه اعم از بومی و غیربومی از ساعت۲۱ شب تا چهار بامداد در گچساران و معابر عمومی شهر ممنوع است.

موسوی تصریح کرد: جریمه تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۱ تا چهار بامداد در سطح شهر ۲ میلیون ریال تعیین شده است.

فرمانده انتظامی گچساران گفت: برای کنترل تردد در ساعت های شبانه روز از دوربین‌های ثبت تخلف  استفاده می شود و خودروهای متخلف جریمه و اعمال قانون خواهند شد.

 وی از شهروندان گچسارانی خواست با ماموران نیروی انتظامی برای تحقق مطلوب این طرح همکاری کنند.

موسوی ابراز کرد: همچنین طی هفته گذشته ۳۱۰ بازرسی از واحدهای صنفی گچساران انجام شد که  ۱۶ واحد صنفی در این شهرستان به علت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی، پلمب شدند.

وی بیان کرد:  این اقدام قانونی پلیس گچساران در راستای اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف  شهرستان با محوریت پیشگیری از ویروس کرونا صورت گرفت.

موسوی اظهار داشت: همچنین در یک هفته گذشته در بازرسی از ۲۵ قهوه خانه در این شهرستان پنج قهوه‌خانه و قلیانسرا  به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی با هدف پیشگیری از شیوع کرونا در دوگنبدان پملب شدند.

شهرستان ۱۵۶ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.