چند خبر کوتاه از کهگیلویه و بویراحمد

چکیده: گچساران - ایرنا - مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: کارکنان صنعت نفت این شهرستان برای کمک به زلزله زدگان شهرستان دنا مشارکت می کنند.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، هوشنگ صیدالی روز شنبه در نشست ستاد مدیریت بحران با اشاره به اینکه کارکنان صنعت نفت گچساران همواره در کمک برای تحقق مسئولیت های اجتماعی در حوادث پیشتاز بوده اند اظهار داشت: پرسنل شرکت نفت این بار هم برای کمک به آسیب دیدگان زلزله ۵.۶ ریشتری سی سخت مشارکت می کنند.

وی با اشاره به اینکه بررسی ها و گفت و گو با مسئولان نشان می دهد مواد غذایی مهمترین نیاز مردم زلزله زده شهرستان دناست عنوان کرد: به زودی محموله ای از مواد غذایی برای کمک به زلزله زدگان هم استانی ارسال خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران عنوان کرد: همکاران در کمترین زمان کمک های نقدی و غیر نقدی خود را تجمیع و طبق ضوابط از طریق حساب های اعلام شده با فرآیند خاص در اختیار مسئولان قرار دهند.

پیگیری جبران خسارت های زیرساخت های گردشگری

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: جبران‌ خسارت ناشی از زلزله به تأسیسات ‌گردشگری شهرستان دنا در سطح ملی پیگیری می‌شود.

مجید صفایی روز شنبه در بازدید از مناطق زلزله‌زده شهرستان دنا اظهارداشت: برآورد میزان خسارت به تأسیسات گردشگری این شهرستان از سوی تیم کارشناسان در حال بررسی است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:تلاش می شود تا با کمک دستگاه‌های خدمات‌رسان  تأسیسات آب، برق و گاز در مکان‌های‌ گردشگری وصل شود.

دستگیری شکارچیان عیرمجاز

فرمانده انتظامی  گچساران  از دستگیری سه شکارچی غیرمجاز سوی ماموران پاسگاه انتظامی  باباکلان در این شهرستان خبر داد.

سید محمد موسوی اظهار داشت:  ماموران پاسگاه باباکلان این فرماندهی ضمن هماهنگی با مرجع قضایی و کمک ماموران محیط زیست گچساران حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به سه نفر شکارچی غیرمجاز با خودرو سواری ال ۹۰ مشکوک شده،خودرو را متوقف کردند.
وی افزود: مأموران از متهمان دستگیرشده سه قبضه اسلحه شکاری ساچمه زنی و گلوله زنی غیر مجاز، ۵۵ عدد فشنگ ، ۱۲ قطعه پرنده شامل هفت تیهو و پنج  قطعه پرندگان دیگر ضبط و کشف کردند.

سرهنگ موسوی   تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ انتقال یافت.

پیروزی نفت و گاز در لیگ امید استان

نفت و گاز گچساران اولین دیدار فوتبال لیگ امید استان را با پیروزی آعاز کرد.

این بازی که عصر امروز در ورزشگاه شهدای نفت شهر دوگنبدان بین  تیم های نفت و گاز گچساران و آذرخش یاسوج برگزار شد نفت و گاز گچساران با گل دقیقه ۱۲منصور شحمان زاده صاحب برتری شد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.