تحقق اقتصاد مقاومتی زمینه ساز ناکارآمدی تحریم های دشمنان است

چکیده: یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: تحقق هر چه مطلوبتر اقتصاد مقاومتی زمینه ساز ناکارآمدی تحریم های اقتصادی دشمنان و عامل غلبه بر آنها است.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، آیت الله سید نصیر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب همواره بر تحقق کامل اقتصاد مقاومتی در کشور تأکید داشته و بارها نیز اهمیت و ضرورت آن را به مردم و مسؤولان اجرایی گوشزد کرده اند.

وی افزود: ظرفیت های لازم از قبیل آب، نفت، کاز، معادن، زمین، منابع و نیروی انسانی توانمند در کشور و کهگیلویه و بویراحمد برای تحقق بهینه اقتصاد مقاومتی وجود دارد و باید مورد استفاده مطلوب قرار گیرند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: راز ایستادگی و مقاومت جانانه ایران اسلامی در ۴۲ سال اخیر مقابل انواع فشارهای دشمنان وجود ظرفیت‌ های چشمگیر در کشور است.

آیت الله حسینی عنوان کرد: قرار بود ظرفیت های کشور و کهگیلویه و بویراحمد در قالب بخش خصوصی در اختیار افراد قرار گرفته و موجب رونق هر چه بیشتر اقتصاد شود اما اینگونه نشد و به همین دلیل نیز بسیاری از کارخانه ‌ها راکد و تعطیل شدند.

وی ابراز داشت: بخش عمده ای از طرح های عمرانی و اقتصادی در کشور و کهگیلویه و بویراحمد به دلیل واگذاری به عده ای افراد غیردلسوز تعطیل شده اند.

آیت الله حسینی گفت: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب باید در حوزه اقتصاد کشور به گونه ای اقدام کرد که تحریم های دشمنان بی اثر شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.