۴۲ پروژه در بویراحمد افتتاح و یا کلنگ زنی شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- در دهمین روز از دهه فجر ۴۲ پروژه با ۱۵۹ میلیارد تومان اعتبار در شهرستان بویراحمد با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان اجرایی افتتاح و یا کلنگ زنی شد.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا،  حسین کلانتری در حاشیه آئین افتتاح پروژه‌ های عمرانی شهرستان بویراحمد با تبریک دهه فجر، اظهار داشت: در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن ماه مبارک ترین روز در تاریخ جمهوری اسلامی قرار داریم روزی که مردم سرنوشت خود را تعیین کردند.

وی با اشاره به اینکه امروز ۳ پروژه به نمایندگی از ۴۲ پروژه در شهرستان بویراحمد افتتاح شد، بیان کرد: با بهره برداری از این پروژه ها زمینه اشتغال ۲۶۹ نفر ایجاد می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: از مجموع ۴۲ پروژه تعداد ۳۱ پروژه عمرانی و ۱۱ پروژه اقتصادی بوده و از این تعداد ۳۹ پروژه افتتاحی و ۳ پروژه کلنگ زنی است.

کلانتری ابراز داشت: امید است با بهره برداری از این پروژه ها شاهد رشد و توسعه شهرستان بویراحمد در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات باشیم.

طرح های خط تولید ورق طرح دار فولادی در شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج و کارخانه پرورش مرغ تخمگذار در کبگیان بویراحمد به نمایندگی از این طرح ها افتتاح شدند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.