۱۷ طرح عمرانی در باشت به بهره برداری رسید

چکیده: گچساران- ایرنا- همزمان با هشتمین روز دهه فجر انقلاب اسلامی ۱۷ طرح عمرانی واقتصادی با حضور معاون عمرانی کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان شهرستانی در باشت به بهره برداری رسید.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، فرماندار باشت روز یکشنبه در آئین افتتاح این طرح ها گفت: این طرح ها با ۴۴۶ میلیارد و ۶۷۴ میلیارد ریال سرمایه گذاری بهره برداری شد.

سید مسعود حسینی با اشاره به اینکه از این تعداد چهار طرح با ۲۴۰ میلیارد ریال اقتصادی و اشتغالزاست اظهار داشت:با بهره برداری از این طرح ها ۲۶ شغل مستقیم،۱۵ شغل غیرمستقیم و ۱۱۲ شغل موقت ایجاد می شود.

وی بیان کرد: واحد تولیدی پرورش قارچ ، کارخانه خوراک دام،طیور و آبزیان و یک مجتمع خدمات رفاهی از جمله طرح های اقتصادی و اشتغالزای دهه فجر انقلاب اسلامی در باشت است.

فرماندار باشت عنوان کرد:توسعه و احداث شبکه برق  روستاهای چشمه رشته شادگان کوهسرک علیا و سفلی، گازرسانی به چهار روستا، ۲ مدرسه, طرح سنگ ملاتی روستای چاه تلخ، ده بزرگ، آبدهگاه،، توسعه و احداث پایگاه جاده لار و ساماندهی گلزار شهدای روستای ده بزرگ از دیگر طرح های افتتاحی در این شهرستان است.

حسینی عنوان کرد: دولت تدبیر و امید در حوزه های کشاورزی، راهسازی،بهداشت و درمان،توسعه روستایی و شهری و ورزشی خدمات ماندگاری انجام داده است.

حسینی افزود:احداث پارک های بزرگ و کوچک،زمین چمن های مصنوعی،احداث و روکش آسفالت معابر محور های ارتباطی روستایی و شهری از خدمات برجسته دولت در این شهرستان بوده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.