استفاده صحیح از فضای مجازی در کهگیلویه و بویراحمد فرهنگ سازی می شود

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استفاده صحیح از فضای مجازی بین قشر کودک و نوجوان این استان و آشنایی هر چه بیشتر آنان با موضوع امنیت در فضای سایبری فرهنگ سازی می شود.

کبری اخلاقی نیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر همین اساس همکاری های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد و پلیس فتا استان گسترش می یابد.

وی افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد آمادگی لازم برای برگزاری نشست های تخصصی با پلیس فتا این استان را دارد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: انتظار می رود که مسؤولان پلیس فتا این استان نیز همکاری و تعامل لازم را با کانون پرورش فکری استان داشته باشند.

اخلاقی نیا عنوان کرد: امروزه رشد فناوری ‌های ارتباطی و اطلاعاتی در بستر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سرعت چشمگیری داشته است.

وی ابراز داشت: ارائه نشدن آموزش‌ های لازم به کاربران فضای مجازی به ویژه قشر کودک و نوجوان در مورد آسیب ‌های مختلف آن می ‌تواند خسارت‌ های جبران‌ ناپذیری را ایجاد کند.

اخلاقی نیا گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد برای ارائه آموزش های لازم در این زمینه به قشر کودک و نوجوان استان آماده انجام فعالیت ‌های فرهنگی، هنری و ادبی است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.