خدمت رسانی به محرومان استان در دولت ارتقا یافته است

چکیده: یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: خدمت به قشر محرومان به ویژه در حوزه مسکن در این استان و سایر نقاط کشور در دولت تدبیر و امید ارتقا یافته است.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، حسین کلانتری روز پنجشنبه در دیدار مردم روستای آب مورد از توابع بخش لوداب شهرستان بویراحمد، اظهار داشت: تاکنون در حوزه مسکن روستایی اقدامات مطلوبی انجام شده است.

وی افزود: ۳۵هزارمین واحد مسکن روستایی مقاوم شده در این روستا و با حضور معاون رئیس جمهور افتتاح شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بازدید از ۶۰۰ واحد مسکن روستایی، ابراز داشت: پیشرفت فیزیکی این مجموعه خوب بوده و تا پایان سال تکمیل می شود.

کلانتری خاطر بیان کرد: در این دولت یک و نیم برابر ۳۵ سال گذشته در حوزه مسکن خدمات ارائه شده است.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۳ هزار واحد مسکن روستایی در استان کلنگ زنی شد، افزود: اکنون ۲۵۰۰ واحد به بهره برداری می رسد و تا پایان سال شاهد اتمام یک هزار واحد مسکن خواهیم بود.

وی اظهار داشت: ۲۵۰ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار بالغ بر یک هزار و ۲۰۰میلیارد تومان در دهه فجر در این استان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

کلانتری محرومیت کهگیلویه و بویراحمد را تاریخی دانست و عنوان کرد: خدمات جمهوری اسلامی گسترده است اما در این استان نیازها هم بسیار است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: خدمات رسانی بیشتر به مناطق محروم همواره در دستور کار نظام و دولت بوده است.

وی ادامه داد: به عنوان نمونه اکنون ۱۱ بیمارستان در سطح استان وجود دارد و بیمارستان نرگسی گچساران در حال تکمیل است و بیمارستان باشت به بهره برداری خواهد رسید.

کلانتری با اشاره به اینکه مجوز ماده ۵۶ سد سقاوه صادر شده است، بیان کرد: برای سد آبریز نیز برنامه ریزی های لازم انجام شد.

وی تاکید کرد: رسانه ها باید همانگونه که مشکلات مردم را انعکاس می دهند خدمات دولت و نظام را نیز به مردم اطلاع رسانی کنند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.