ادامه حیات مقتدرانه ایران به برکت خون شهدا است

چکیده: یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج با تبریک دهه فجر، گفت: ادامه حیات مقتدرانه، عزتمندانه و شرافتمندانه ایران اسلامی به برکت خون شهدا است.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، آیت الله سید نصیر حسینی روز چهارشنبه در آیین افتتاح فاز نخست مجتمع فرهنگی شهید قاسم سلیمانی کهگیلویه و بویراحمد واقع در تپه نورالشهدای شهر یاسوج مرکز این استان اظهار داشت: شکوه، مجد و عظمت کنونی ایران اسلامی مرهون خون شهیدان است.

وی افزود: امروزه ملت ایران به برکت خون شهدا در شرایط سخت و ناامن منطقه‌ خاورمیانه زندگی می کنند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: شهدا، ایثارگران و خانواده های آنان مایه افتخار ملت ایران هستند و هر ملتی که قهرمانان خود را فراموش کند ذلیل می ‌شود.

آیت الله حسینی عنوان کرد: جانفشانی های مثال زدنی ملت ایران در ادوار مختلف پس از پیروزی انقلاب اسلامی موجب یأس و ناامیدی دشمنان شده است.

وی ابراز داشت: ملت ایران در ۴۲ سال گذشته در تمامی عرصه ها حضور فعال داشته و با شجاعت و شهامت مقابل زورگویی های استکبار جهانی ایستاده اند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: تمامی ظرفیت های موجود در استان برای اجرای این مجتمع فرهنگی به کار گرفته شد.

حسین کلانتری اظهار داشت: این مجتمع فرهنگی باید سال های آینده در مراکز دیگر شهرستان‌ های کهگیلویه و بویراحمد نیز اجرا شود.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: این مجتمع فرهنگی ردیف بودجه‌ ای نداشت‌ اما با تلاش ها، اقدام ها و پیگیری های لازم افزون بر ۱۴۰ میلیارد ریال برای اجرای آن هزینه شد.

سردار حمید خرمدل اظهار داشت: بمنظور تأمین اعتبار مورد نیاز برای اجرای این مجتمع فرهنگی از ظرفیت خیران بومی و غیربومی نیز استفاده شد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.