بسیج دانشجویی متعلق به همه دانشجویان است

چکیده: یاسوج- ایرنا- مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسیج دانشجویی متعلق به همه دانشجویان است و برای ورود به بسیج هیچ گونه خط قرمزی وجود ندارد .

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، سید مسعود پرهیزگار روز چهارشنبه در نشست با خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج، اظهار داشت مطالبه گری از مسئولان برای پیگیری حق و رفع مشکلات مردم از اولویت های کاری بسیج دانشجویی استان بوده و تاکنون گام های موثری در این باره برداشته شده است.

وی افزود: رویکرد بسیج دانشجویی نسبت به سایر تشکل های دانشجویی ،برادری است و هیچ تقابلی با سایر تشکل‌ها ندارد.

مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سیاست بسیج دانشجویی در خصوص انتخابات ۱۴۰۰ خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی در هیچ انتخاباتی ورود مصداقی ندارد تنها تبیین گر افراد شاخصی است که شاخص های انقلاب اسلامی از جمله مردم، تفکر انقلابی و جهادی را داشته باشند.

وی احقاق حق کارگران کارخانه قند یاسوج را یکی از نمونه های مطالبه گری این تشکل دانست که بارها نشست ها و پیگیری های مختلف انجام داد و این تلاش تا حدودی به ثمر نشسته است.

وی افزود: یکی از مهم ترین ارکان انقلاب اسلامی مردم است و آن ها در گرانی ، آشوب ، فتنه، سختی ها و مشکلات پای انقلاب ایستاده اند و رفع مشکلات مردم باید اولویت کاری مسئولان باشد.

پرهیزگار عنوان کرد: بسیج دانشجویی متعلق به اقشار مختلف دانشجویان است و آن ها با عقاید مختلف حق بیان نظراتشان را دارند.

مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برنامه های مدون و مشخصی برای هدایت و حمایت دانش جویان در استان وجود دارد و این نهاد در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی، علمی، جهادی و غیره فعالیت می کند.

مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون افزون بر ۴۰ هزار بسته معیشتی توسط بسیج دانشجویی استان میان نیازمندان توزیع شده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.