۵۰۰ طرح اشتغال مددجویی در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۰۰ طرح اشتغال مددجویی در زمینه های مختلف امروز دوشنبه و به مناسبت دهه فجر در این استان به بهره برداری رسید.

قباد مبشری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یکی از رسالت‌ های اصلی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و کهگیلویه و بویراحمد توانمندسازی و خودکفایی مددجویان زیر پوشش با اجرای طرح ‌های اشتغال است.

وی افزود: تمامی همت و تلاش مسؤولان کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و کهگیلویه و بویراحمد کمک و حمایت لازم از مددجویان زیر پوشش با اقدام های مؤثر است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲ هزار طرح اشتغالزایی برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اجرا شده و امید است که این تعداد تا پایان سال به چهار هزار مورد برسد.

مبشری عنوان کرد: دعوت می شود آن عده از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد که توانایی کار دارند با مراجعه به این نهاد حمایتی و دریافت تسهیلات اشتغالزایی علاوه بر ایجاد شغل برای خود زمینه اشتغال‌ دیگران را نیز فراهم کنند.

وی ابراز داشت: مراحل مهم اجرای طرح ‌های اشتغالزایی برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد شامل ارائه آموزش ‌های فنی و حرفه ‌ای متناسب با شغل و نظارت مستمر بر طرح‌ های اجرا شده است.

افزون بر ۴۵ هزار خانوار با جمعیتی بیش از ۱۱۴ هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.