جشنواره ملی جهادگران فناوری در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

چکیده: یاسوج- ایرنا- مسؤول بسیج علمی و پژوهشی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشنواره ملی جهادگران علم و فناوری روز سه شنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۹ در شهر یاسوج مرکز این استان برگزار می شود.

رضا مهرابی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دلیل انتخاب ۱۴ بهمن ماه برای برگزاری این جشنواره ملی در کهگیلویه و بویراحمد مصادف بودن آن با روز فناوری فضایی است.

وی افزود: این جشنواره ملی یک روزه با توجه به شرایط کرونایی به صورت ویدئوکنفرانس همراه با حضور معدود شرکت کنندگان و با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سالن شهید شوشتری سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد واقع در شهر یاسوج برگزار خواهد شد.

مسؤول بسیج علمی و پژوهشی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: فرمانده سپاه فتح و نواحی تابعه، مسؤولان بسیج علمی و پژوهشی نواحی، اعضای خانه نخبگان و مسؤولان اقشار دانشور بسیج استان در این جشنواره ملی حضور می یابند.

مهرابی عنوان کرد: ۱۰ نفر از نخبگان اقشار دانشور بسیج، یک فناور برتر، یک مخترع برتر، یک پایگاه علمی برتر برادران، یک پایگاه علمی برتر خواهران و یک ناحیه کهگیلویه و بویراحمد در این جشنواره ملی با اهدای لوح سپاس و جوایز ارزنده تجلیل می شوند.

وی ابراز داشت: بدلیل شرایط کرونایی قرار بود که این جشنواره ملی آذرماه امسال در هفته بسیج یا هفته پژوهش برگزار شود اما به منظور حفظ سلامت شرکت کنندگان به ۱۴ بهمن ماه موکول شد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.