مسئولان دستاوردهای نظام اسلامی را برای مردم تشریح کنند

چکیده: یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه ‌و بویراحمد گفت: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ، دستاوردها و خدمات جمهوری اسلامی توسط مسئولان شهرستان ها با روش های مناسب برای عموم مردم تبیین و تشریح شود.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، حسین کلانتری روز شنبه در نشست با فرمانداران شهرستان های ۹ گانه کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: انعکاس خدمات دولت یکی از مهم ترین وظایف فرمانداران است و باید خدمات دولت به درستی به مردم گفته شود.

وی افزود: از سویی انعکاس مشکلات مردم به مسئولان ارشد و متولیان امر نیز تکلیف مسئولان است و از سوی دیگر نگاه دولت به کار و فعالیت در کشور نگاه خدمتگزاری و رعایت عدالت است.

کلانتری ابراز داشت: دولت در سال‌های اخیر توجه ویژه ای به این استان از جوانب گوناگون داشته و وزارت خانه های مختلف در پیگیری و اجرای طرح ها در این استان از جمله وزارت کار مکلف به گزارش دهی مستقیم به رییس جمهور شده اند.

وی تاکید کرد: مردم ایران با تمام وجود پای نظام و انقلاب ایستاده اند و حتی در شرایط کنونی که دشمن فشار حداکثری به ایران وارد کرده است با مقاومت بیشتر در برابر دشمن ایستادگی می کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: دولت نیز با وجود مشکلات و تحریم های ظالمانه به مردم خدمت رسانی می کند ‌و در حوزه های مختلف از ارایه خدمت کوتاهی نمی کند.

کلانتری عنوان کرد: به عنوان نمونه در حوزه سلامت در شهرستان های مختلف کهگیلویه و بویراحمد از قبیل لنده، بهمئی و گچساران ، اقدامات چشمگیری صورت گرفته است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: در شرایط جنگ اقتصادی تمام عیار و فشار حداکثری ،ابر پروژه های جهانی در کشور افتتاح می شود و این نشانه ادامه کار و خدمت رسانی در جای جای کشور است.

کلانتری با اشاره به وضعیت استان در خصوص پیشگیری از بیماری کرونا، بیان کرد: کهگیلویه و بویراحمد جزو سه استان برتر در حوزه مقابله با کرونا با کمترین تعداد فوتی و بستری بوده است.

وی گفت: تلاش مسئولان استانی تبدیل وضعیت استان به سمت آبی و سفید بوده و در این باره تنبیهات و تشویقاتی در نظر گرفته شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: پاشنه اشیل استان در شیوع بیماری کووید ۱۹ همچنان برپایی آیین های تشییع جنازه است.

کلانتری تاکید کرد: به خاطر حفظ جان مردم و قطع زنجیره انتقال از برگزاری راهپیمایی عمومی برای ۲۲ بهمن ماه که مهم ترین حادثه تاریخ ایران است، صرف نظر شده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.