طرح ملی «۲۰ دقیقه با قرآن کریم» در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود

چکیده: یاسوج- ایرنا- دبیر هسته قرآن و عترت سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح ملی «۲۰ دقیقه با قرآن کریم» ویژه دانشجویان همزمان با سراسر کشور در استان اجرا می شود و آیین افتتاح آن نیز روز دوشنبه ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۹ است.

نیما نکویی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اجرای این طرح ملی با همکاری سازمان های بسیج دانشجویی و دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد برنامه ریزی شده است.

وی افزود: نحوه اجرای این طرح ملی در کهگیلویه و بویراحمد و دیگر استان های کشور با توجه به شرایط کرونایی به صورت مجازی است.

دبیر هسته قرآن و عترت سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: محوریت این طرح ملی تلاوت و تفسیر آیات قرآن کریم بوده و به میزبانی واحد فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج و معاونت فرهنگی سازمان بسیج دانش آموزی استان اجرا می ‌شود.

نکویی عنوان کرد: این طرح ملی به صورت هفتگی و هر هفته روزهای دوشنبه‌ به مدت ۲۰ دقیقه با حضور قاریان و مفسران مطرح کشوری و با تلاوت چند آیه و تفسیر موضوع های روز جوانان آغاز و در پایان نیز به تعدادی از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.