اندیشه‌های امام خمینی (ره) جهان را متحول ساخت

چکیده: یاسوج- ایرنا- خطیب نماز جمعه یاسوج گفت:تفکرات و اندیشه‌های ناب امام خمینی (ره) جهان را متحول ساخت و بیداری اسلامی را ایجاد کرد.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید نصیر حسینی روز جمعه در آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه یاسوج اظهار کرد: امام خمینی (ره)شخصیتی بود که جهانی را  که در ظلم و تاریکی فرو رفته بود نورانی کرد.

وی افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی در ۹۰۰ نقطه جمهوری اسلامی ایران  اجتماعات بزرگ سیاسی و عبادی تشکیل می‌شود.
امام جمعه یاسوج  با اشاره به ۱۲ بهمن ماه سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشور، بیان کرد: ۱۲ بهمن ماه سالروز ورود کسی است که عزت و استقلال را به کشور هدیه کرد.

خطیب نماز جمعه یاسوج با اشاره به ولادت حضرت زهرا (س) و امام خمینی (ره) گفت: یکی از مراتب تجلی حضرت زهرا (س) در این عصر و در این عالم شخص امام خمینی (ره) است.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به گلایه‌های مردم نسبت به هزینه‌های بالای موسسه‌های آموزشی و مشاوره‌های تحصیلی در کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: نظارت بر بازار و موسسه های آموزشی باید روانه و مستمر باشد.

وی بر رعایت نکات و دستورالعمل‌های بهداشتی هم تاکید کرد وابراز داشت: همه ما باید بدانیم که کرونا همچنان پرشتاب می‌تازد و عادی انگاری عواقب جبران ناپذیری را در پی دارد.
امام جمعه یاسوج اشاره‌ای هم به ۱۴ بهمن روز فناوری فضایی داشت و گفت: فناوری فضایی یکی از ابزارهای است که در ابعاد مختلف پیشرفت و توسعه یک ملت اثر گذار است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.