قهرمانی هندبال ایران به جوانان دهدشت رسید

چکیده: یاسوج - ایرنا - مسئول روابط عمومی تیم هندبال فرازبام خاییز دهدشت گفت: تیم هندبال جوانان فراز بام خاییز دهدشت با شکست تیم پرقدرت شهرداری جهرم، قهرمان مسابقات هندبال جوانان کشور شد.

نورالله نیک اقبال روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این دیدار جوانان تیم هندبال خاییز دهدشت توانستند تیم قدرتمند استان فارس را با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ شکست دهند و نام و اوازه هندبال استان کهگیلویه وبویراحمد را در کشور طنین انداز کنند.

وی بیان کرد: تیم هندبال جوانان فراز بام خاییز دهدشت در این مسابقات با کسب ۶ پیروزی و یک تساوی قدرت خود را به رخ ورزش هندبال دیگر استانها کشید.

نیک اقبال افزود: تیمهای پایه فرازبام خائیز دهدشت بعد از قهرمانی تیم خردسالان در مسابقات استعدادهای درخشان در کرمانشاه و قهرمانی تیم نونهالان در مسابقات قهرمانی نونهالان باشگاههای کشور، با قهرمانی جوانان کشور نشان داد که ورزش هندبال در دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه رو به رشد است.

وی اضافه کرد: فرازبام در این مسابقات توانست تیم های درخشان کویرگرمسار یزد را با نتیجه ۲۲ بر ۱۵، ملاثانی باوی از استان خوزستان  را با نتیجه ۳۲ بر ۱۵، آکادمی اندیشه شهرکرد را با نتیجه ۲۸ بر ۱۴و تیم خوب قصر نشاط بهبهان را با نتیجه ۲۴ بر ۲۰ و ذوب آهن اصفهان را با نتیجه ۲۶ بر ۲۰ شکست دهد.

شهر قم میزبان مسابقات قهرمانی هندبال جوانان باشگاههای کشور بود.

  این مسابقات از یکم تا هشتم بهمن در چهارگروه چهارتیمی برگزار شد.

تیم هندبال فراز بام خاییز دهدشت با ۲ تیم بزرگسالان و جوانان در مسابقات لیگ برتر کشوری و یک تیم نیز در دسته اول کشور در حال رقابت با حریفان خود است.

فعالیت ورزش هندبال در دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه از ۱۴پیش با استقبال جدی ورزش دوستان آغاز شد.

در پنج سال اخیر هندبال دهدشت در رده های سنی، خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان رشد قابل توجهی داشته است که برنامه ریزی و مدیریت صحیح یکی از دلایل اصلی پیشرفت ورزش هندبال بوده است.

بیش از ۷۵۰ ورزشگار ساماندهی شده در رده های مختلف سنی هندبال در کهگیلویه و بویراحمد مشغول فعالیت هستند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.