نسبت مصارف به منابع بانک های کهگیلویه و بویراحمد ۱۱۵ درصد است

چکیده: یاسوج- ایرنا- معاون اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نسبت مصارف به منابع بانک های این استان ۱۱۵ درصد است و این نشان می دهد که بانک های عامل علاوه بر منابع استانی از سایر منابع متمرکز در تهران نیز برای حمایت از واحد های تولیدی و صنعتی استفاده می کنند.

سید حشمت الله صمیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بانک های استان از اجرای هر طرح اشتغال ‌زایی در استان استقبال و سرمایه گذاران توانمند را حمایت می شوند.

وی افزود: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان به جدیت برگزار می شود و به منظور کمک به سرمایه گذاران پرداخت تسهیلات رونق تولید، تسهیلات از محل قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در دستور کار مسیولان قرار دارد.

معاون اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: براساس برنامه های دولت، باید متولیان امر برای واگذاری طرح‌های مهم، تاثیر گذار با پیشرفت فیزیکی بالا به بخش خصوصی تلاش کنند.

صمیمی ابراز داشت: به عنوان نمونه برخی از طرح‌های گردشگری در استان مربوط به از یک دهه پیش است که باید در سال‌های قبل تصمیم گیری می ‌شد، اما اقدام خاصی برای این طرح ها انجام نگرفته است.

وی تاکید کرد: هیچ بهانه ای برای واگذار نشدن طرح های قابل واگذاری به بخش خصوصی در استان از سوی دستگاه های اجرایی پذیرفتنی نیست.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.