۲۰۶ طرح عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح و کلنگ زنی می شود

چکیده: یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دهه فجر امسال ۲۰۶ طرح عمرانی در هشت شهرستان این استان شامل بویراحمد، دنا، گچساران، باشت، کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی افتتاح و کلنگ زنی می شود.

کیامرث حاجی زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۱۷۴ مورد از این تعداد طرح عمرانی افتتاحی بوده و ۳۲ مورد نیز کلنگ زنی است.

وی افزود: اعتبار هزینه شده برای ۱۷۴ طرح عمرانی افتتاحی کهگیلویه و بویراحمد در دهه فجر امسال سه هزار و ۶۳۶ میلیارد و ۱۹۸ میلیون ریال است.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای ۳۲ طرح عمرانی کلنگ زنی این استان در دهه فجر امسال نیز یک هزار و ۶۶۳ میلیارد و ۷۴۸ میلیون ریال است.

حاجی زاده عنوان کرد: سهم شهرستان های بویراحمد، گچساران، کهگیلویه، دنا، بهمئی، باشت، چرام و لنده از طرح های عمرانی افتتاحی و کلنگ زنی کهگیلویه و بویراحمد در دهه فجر امسال به ترتیب ۴۰، ۲۳، ۵۰، ۱۹، ۱۸، ۱۰، ۱۶ و ۳۰ مورد است.

وی ابراز داشت: افتتاح و کلنگ زنی این تعداد طرح عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد در دهه فجر امسال در شرایطی بوده که کشور و استان در بدترین وضعیت اقتصادی قرار داشته است.

حاجی زاده با اشاره به لزوم آذین بندی مطلوب شهرهای کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت گرامیداشت دهه فجر، سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و در پیش بودن عید نوروز، گفت: تأکیدهای لازم در این زمینه به شهرداران استان اعلام شده است.

وی اظهار داشت: کشور رو به رشد، توسعه و بالندگی بوده و دشمنان تصور می کنند که ایران اسلامی با فشارهای اقتصادی و تحریم ها به زانو درمی آید اما به کوری چشم آنان روز به روز در حال پیشرفت و ترقی است.

حاجی زاده افزود: مردم کهگیلویه و بویراحمد ثابت کرده اند که با تمامی وجود پای آرمان های ناب نظام و انقلاب ایستاده اند و به همین دلیل نیز باید بیش از پیش به آنها خدمات رسانی شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.