اخبار کوتاه از کهگیلویه و بویراحمد

چکیده: یاسوج - ایرنا-رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج گفت:یک هزار عدد ماسک توسط اتاق بازرگانی یاسوج جهت توزیع در مدارس دیشموک تحویل آموزش و پرورش این بخش شد.

جبار کیانی روز یکشنبه اظهار داشت: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور در راستای ایفای نقش  مسؤلیت های اجتماعی خود با پیوستن به کمپین نفس و راه اندازی آن در استان تاکنون بیش از ۲۰میلیارد ریال تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، وسایل محافظتی و کمک های غیر نقدی خرید کالا بین قشرهای مختلف آسیب دیده از کرونا توزیع کرده است.

ناکامی ابوذر باشت در جام حذفی فوتبال

 مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی ابوذر باشت گفت:تیم ستارگان آژند آذربایجان در مرحله نخست رقابت های فوتبال جام حذفی کشور تیم ابوذر باشت را شکست داد.

محمد بوذرجمهری اظهار داشت: در این دیدار  تیم ستارگان آژند آذربایجان موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر ابوذر باشت را مغلوب کند.

گل های تیم ستارگان آژند آذربایجان در دقایق پنج و ۸۵ بازی از سوی مازیار ابراهیمی و صالح نوروز پور به ثمر رسید.

تنها گل ابوذر باشت در این دیدار در دقیقه ۲۴ از سوی پوریا دمورزاده وارد دروازه حریف شد.

با این پیروزی تیم ستارگان آژند آذربایجان به مرحله دوم رقابت های فوتبال جام حذفی کشور صعود کرد و ابوذر باشت هم در گام نخست این مسابقات از گردونه مسابقات حذف شود.

تیم ابوذر باشت که تنها نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های فوتبال جام حذفی کشور در این فصل بود سابقه بازی در لیگ دسته سوم فوتبال کشور را دارد.

کشف کالای قاچاق

فرمانده انتظامی گچساران از کشف  کالاهای قاچاق  به ارزش بیش از۷۰۰  میلیون ریال در یک دستگاه اتوبوس مسافربری  در محور مواصلاتی دیلم به گچساران توسط پلیس آگاهی شهرستان  خبر داد.

سرهنگ سید محمد موسوی اظهار داشت: درراستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران پلیس آگاهی شهرستان گچساران  ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در محور دیلم  به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند و در حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه اتوبوس مشکوک و آن را متوقف کردند. 
سرهنگ موسوی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این اتوبوس مسافربری تعداد  ۱۶۰ عدد انواع ظروف آشپزخانه و  ۱۵عدد انواع لوازم خانگی قاچاق فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف و ضبط کردند.

 فرمانده انتظامی گچساران با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بیش از ۷۰۰میلیون ریال اعلام کرده اندافزو: دراین زمینه یک نفر قاچاقچی دستگیر واتوبوس نیز برای انجام مراحل قانونی به یگان انتظامی انتقال یافت.                              

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.