جدیدترین خبرها

تاجگردون: در تغییر فرماندار گچساران، به او بی‌احترامی شد/امیدوارم استاندار این بی‌احترامی را جبران کند

غلامرضا تاجگردون نماینده سابق مردم شهرستان‌های گچساران و باشت گفت: در حق خوان‌پایه فرماندار گچساران بی‌حرمتی شده، امیدوارم استاندار کهگیلویه و بویراحمد این بی‌احترامی را جبران کند.

اشتراک گذاری
02 بهمن 1399
کد مطلب : 422474

غلامرضا تاجگردون نماینده سابق مردم شهرستان‌های گچساران و باشت گفت: در حق خوان‌پایه فرماندار گچساران بی‌حرمتی شده، امیدوارم استاندار کهگیلویه و بویراحمد این بی‌احترامی را جبران کند.
به گزارش توازن، غلامرضا تاجگردون در گفت‌وگو با کبنا نیوز در پاسخ به سئوالی در باره تغییر خوان‌پایه فرماندار گچساران، اظهار داشت: بی حرمتی به مدیر خود دولتاجت صورت گرفته و کسی که‌سال ها خدمت کرده، اگر چه تغییر حق مسئول است و وزارت کشور قاعدتاً هم تصمیات خودش را می‌گیرد. و ما هم برای تقسیمات و تصمیمات دولت و وزارت کشور احترام قائل هستیم.
وی با انتقاد از نحوه تغییر فرماندار شهرستان گچساران، افزود: آقای خوان پایه توقع ندارد که همیشه فرماندار باشد و فرماندار بماند، هیچ کس همچنین توقعی ندارد، تغییرات هم قابل احترام است. ولی احترام گذاشتن به کسی که خدمت صادقانه کرده، اصل موضوع است.
تاجگردون در ادامه افزود: و گر نه آقای خوان پایه نه مدیر امروزی و از قبل مدیر بوده، مسئول بوده و کار کرده و سرد و گرم روزگار را چشیده است و قاعدتاً انتظار می‌رفت دولت قدر مدیران خودش را بداند.
نماینده سابق مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در ادامه توضیح داد: در حوزه انتخابیه گچساران و باشت انتخابات بسیار حساس برگزار شد و با آرامش تمام شد و همچنین پس از جریان اعتبار نامه مسائلی پیش آمد، که می‌توانست برای کشور حاشیه ساز باشد که با تدبیر رفع شد.

تاجگردون گفت: این نحوه تغییر حق ایشان نبوده و بی احترامی است. امیدواریم استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد این بی احترامی را جبران کند. اگر به جای وزارت کشور بودم از این فرماندار به نحو احسن تقدیر می‌کردم. حق ایشان نبوده و بی احترامی است و امیدوارم این بی احترامی را جبران کند. جریان روزگار می‌گوید که از همان دستی که بدی از همان می‌گیری و هر کس این برخورد را بکند چنین برخوردی با خود او هم خواهد شد.
وی افزود: آقای خوان پایه یک جایگاه اجتماعی و ایلی داشته و دارای خانواده اصیل است و خانواده وی به خاطر خدماتش در زحمت بوده‌اند. حداقل به حرمت خانواده‌اش و زندگی‌اش که پای خدمت به مردم نهاده بوده، را باید بیشتر قدر وی را می‌دانستند. و گرنه این تلاطم‌ها و رفتارهای اینگونه را نمی‌شود، هیچ بهره برداری سیاسی از آن داشته باشی.
تاجگردون افزود: یادم هست در دوره‌ای که بنده نماینده مردم شریف گچساران و باشت شدم، فرماندار و هیات اجرایی مخالف بنده بودند و پس جای برای بهره برداری سیاسی نیست و حفظ جایگاه شخصیت‌ها مهم است.
وی گفت: هیچ گاه از یاد نخواهم رفت که آقای صابری یک استاندار کاملاً اصول گرای تند بود. اما چنان مراسم تودیعش به خاطر اینکه بسیار باشخصیت بود و از خود سابقه خوبی به جای نهاده بود، خوب برگزار شد که هر نوع تند روی در جریان سیاسی‌اش را ما فراموش کردیم.
نماینده سابق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: مراسم‌های اینگونه هستند که ارزش انسان‌ها را در تصمیمات درست یا غلط بهتر نشانی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.