تاجگردون: در تغییر فرماندار گچساران، به او بی‌احترامی شد/امیدوارم استاندار این بی‌احترامی را جبران کند

چکیده: غلامرضا تاجگردون نماینده سابق مردم شهرستان‌های گچساران و باشت گفت: در حق خوان‌پایه فرماندار گچساران بی‌حرمتی شده، امیدوارم استاندار کهگیلویه و بویراحمد این بی‌احترامی را جبران کند.

غلامرضا تاجگردون نماینده سابق مردم شهرستان‌های گچساران و باشت گفت: در حق خوان‌پایه فرماندار گچساران بی‌حرمتی شده، امیدوارم استاندار کهگیلویه و بویراحمد این بی‌احترامی را جبران کند.
به گزارش توازن، غلامرضا تاجگردون در گفت‌وگو با کبنا نیوز در پاسخ به سئوالی در باره تغییر خوان‌پایه فرماندار گچساران، اظهار داشت: بی حرمتی به مدیر خود دولتاجت صورت گرفته و کسی که‌سال ها خدمت کرده، اگر چه تغییر حق مسئول است و وزارت کشور قاعدتاً هم تصمیات خودش را می‌گیرد. و ما هم برای تقسیمات و تصمیمات دولت و وزارت کشور احترام قائل هستیم.
وی با انتقاد از نحوه تغییر فرماندار شهرستان گچساران، افزود: آقای خوان پایه توقع ندارد که همیشه فرماندار باشد و فرماندار بماند، هیچ کس همچنین توقعی ندارد، تغییرات هم قابل احترام است. ولی احترام گذاشتن به کسی که خدمت صادقانه کرده، اصل موضوع است.
تاجگردون در ادامه افزود: و گر نه آقای خوان پایه نه مدیر امروزی و از قبل مدیر بوده، مسئول بوده و کار کرده و سرد و گرم روزگار را چشیده است و قاعدتاً انتظار می‌رفت دولت قدر مدیران خودش را بداند.
نماینده سابق مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در ادامه توضیح داد: در حوزه انتخابیه گچساران و باشت انتخابات بسیار حساس برگزار شد و با آرامش تمام شد و همچنین پس از جریان اعتبار نامه مسائلی پیش آمد، که می‌توانست برای کشور حاشیه ساز باشد که با تدبیر رفع شد.

تاجگردون گفت: این نحوه تغییر حق ایشان نبوده و بی احترامی است. امیدواریم استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد این بی احترامی را جبران کند. اگر به جای وزارت کشور بودم از این فرماندار به نحو احسن تقدیر می‌کردم. حق ایشان نبوده و بی احترامی است و امیدوارم این بی احترامی را جبران کند. جریان روزگار می‌گوید که از همان دستی که بدی از همان می‌گیری و هر کس این برخورد را بکند چنین برخوردی با خود او هم خواهد شد.
وی افزود: آقای خوان پایه یک جایگاه اجتماعی و ایلی داشته و دارای خانواده اصیل است و خانواده وی به خاطر خدماتش در زحمت بوده‌اند. حداقل به حرمت خانواده‌اش و زندگی‌اش که پای خدمت به مردم نهاده بوده، را باید بیشتر قدر وی را می‌دانستند. و گرنه این تلاطم‌ها و رفتارهای اینگونه را نمی‌شود، هیچ بهره برداری سیاسی از آن داشته باشی.
تاجگردون افزود: یادم هست در دوره‌ای که بنده نماینده مردم شریف گچساران و باشت شدم، فرماندار و هیات اجرایی مخالف بنده بودند و پس جای برای بهره برداری سیاسی نیست و حفظ جایگاه شخصیت‌ها مهم است.
وی گفت: هیچ گاه از یاد نخواهم رفت که آقای صابری یک استاندار کاملاً اصول گرای تند بود. اما چنان مراسم تودیعش به خاطر اینکه بسیار باشخصیت بود و از خود سابقه خوبی به جای نهاده بود، خوب برگزار شد که هر نوع تند روی در جریان سیاسی‌اش را ما فراموش کردیم.
نماینده سابق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: مراسم‌های اینگونه هستند که ارزش انسان‌ها را در تصمیمات درست یا غلط بهتر نشانی دهد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.