جوان گرایی اولویت اصلی استانداری کهگیلویه وبویراحمد است

چکیده: یاسوج - ایرنا - استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نقش مهم نیروی جوان در توسعه گفت: اولویت اصلی استانداری در انتخاب مدیران، جوان گرایی خواهد بود.

حسین کلانتری روز دوشنبه در آئین تکریم و معارفه معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: رشد نیروی انسانی جوان یک ضرورت است که نقش مهمی در کارآمدی نیز حواهد داشت.

وی صیانت از نیروی انسانی کارآمد را یکی از رسالت های اصلی استانداری دانست و بیان کرد:جوان گرایی در حوزه های مختلف به توسعه استان کمک خواهد کرد.

کلانتری تصریح کرد: نیاز است همه مدیران با استفاده از ظرفیت های مختلف از همه توان خود برای خدمت رسانی به مردم استفاده کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه همیشه مردم بر عملکرد مسئولان نظارت کارشناسانه دارند مسئولان نباید از وظایف و رسالت خود غفلت کند.

کلانتری با تجلیل از خدمات احد جمالی سرپرست پیشین معاونت عمرانی استانداری گفت: تصویب طرح جامع شهرهای یاسوج، دهدشت و دیشموک به توسعه این شهرها کمک خواهد کرد.

در این آئین کیامرث حاجی زاده به عنوان معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از زحمات احد جمالی سرپرست پیشین معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز تجلیل شد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.