جلسه قالیباف و روحانی برای بررسی بودجه ۱۴۰۰

چکیده: دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری گفت: عصر امروز به منظور هم اندیشی و گفت و گو در خصوص لایحه بودجه، جلسه‌ای مشترک بین رییس جمهور و رییس مجلس شورای اسلامی و با حضور تعدادی از نمایندگان مجلس و برخی از اعضای هیات دولت برگزار می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سخنگوی دولت درباره همراهی دولت با مجلس برای اصلاحات بودجه ۱۴۰۰، اظهارکرد: دولت بودجه را براساس واقعیت‌های اقتصادی و اجتماعی موجود و با پیش بینی از شرایط آینده نزدیک تنظیم و تلاش کرد که در بودجه‌های سالانه اصلاحات ساختاری را در قالب تبصره‌ها نیز مدنظر قرار دهد.

غلی ربیعی افزود: البته ارقام پیش بینی شده در لایحه بودجه ۱۴۰۰ براساس واقعیات پیش رو تنظیم شده و نحوه تنظیم بودجه هم براساس قانون اساسی از اختیارات قوه مجریه و شخص رییس جمهور است. همان گونه که تصویب بودجه از اختیارات و وظایف قوه مقننه است و حق هر گونه اعمال نظر و اصلاح برای مجلس محفوظ است.

ربیعی خاطرنشان کرد: از سنوات قبل به یاد داریم براساس سنت بعد از ارائه بودجه، اصلاحات در بودجه در جریان بوده است. در هر حال دولت به لحاظ بحث کارشناسی کاملا با مجلس همراهی خواهد کرد و از تمام توان کارشناسی خود برای داشتن یک بودجه موثر و مناسب دریغ نخواهد کرد.

سخنگوی دولت ابراز امیدواری کرد: در نهایت هزینه‌های دولت افزایش نیابد و درآمدهای واهی به آن اضافه نشود. مشکلی که در سال‌های گذشته همواره وجود داشته است.

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری گفت: عصر امروز به منظور هم اندیشی و گفت و گو در خصوص لایحه بودجه، جلسه‌ای مشترک بین رییس جمهور و رییس مجلس شورای اسلامی و با حضور تعدادی از نمایندگان مجلس و برخی از اعضای هیات دولت برگزار می‌شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.