۲۲۰۰ کیلوگرم روغن خوراکی خارج از شبکه در یاسوج کشف شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ هزار و ۲۰۱ کیلوگرم روغن خوراکی و مقداری برنج خارج از شبکه طرح تنظیم بازار در مرکز استان کشف و ضبط شد.

سالار حسین پور عصر روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس‌ گزارشات واصله مردمی به سامانه‌ ۱۲۴  مبنی بر عرضه خارج از شبکه انواع روغن خوراکی و برنج طرح تنظیم بازار به خارج از استان، در اقدامی به موقع توسط نیروی انتظامی، پاسگاه تنگ سرخ و بازرسان حوزه بازرسی و نظارت این سازمان و تعزیرات حکومتی مقدار یک هزار و ۳۷۶ کیلوگرم روغن جامد طرح تنظیم بازار، ۳۳۰ عدد روغن مایع ۲.۵ لیتری  و مقدار زیادی برنج GTC تنظیم بازار کشف و ضبط شد.

وی افزود: برای این فرد عرضه کننده خارج از شبکه و محتکر، فرم گزارش بازرسی تکمیل و جهت سیر مراحل قانونی و تعزیری به تعزیرات حکومتی ارسال خواهد شد.

وی تصریح کرد: متخلفان  مطمئن باشند در خصوص تنظیم بازار اجازه نخواهیم داد کمترین تخلف در شبکه توزیع کالاهای اساسی انجام شود و با رصد به موقع و مستمر بازار  و همکاری نیروهای محترم انتظامی و نظامی، دستگاه های نظارتی و دستگاه قضا، متخلفان  در صورت اقدام به تخلف، گرفتار قانون خواهند شد.

حسین پور با اشاره به اینکه بر اساس قانون نظام صنفی با گرانفروشان، محتکران، عرضه‌ کنندگان خارج از شبکه و کسانی که قصد اخلال در نظام تنظیم بازار را  داشته‌ باشند  برخورد قاطع قانونی خواهد شد.

وی تصریح کرد : بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و سایر دستگاه های اجرایی و نظارتی مرتبط بر نحوه توزیع کالاهای اساسی و قیمت های مصوب نظارت دقیق دارند تا تخلفی صورت نگیرد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از مردم خواست گزارش، احتکار، عرضه خارج از شبکه، گرانفروشی، کم فروشی، و فروش اجباری کالا به همراه کالای دیگر را، از طریق سامانه  ارتباطی۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت و ۱۳۵ تعزیرات حکومتی در مرکز استان و سایرشهرستانهای تابعه گزارش نمایند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.